SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L.
CULTURII Nr. 13, Ap. 20, Municipiul Baia Mare, Jud. Maramureş, 430316
CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management
- CUI
- 39904123
- Reg. Com.
- J24/1441/2018
- Înființată
- 21 septembrie 2018
- Vechime
- 8 ani, 1 lună
- Profit net 2023
- 0 lei
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 16.09.2025
Rezumat
Pe scurt
SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L. (CUI 39904123) a fost o societate cu răspundere limitată din Baia Mare, județul Maramureș, înființată în 2018 și radiată în 2025. Activitatea principală era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
Bilanțurile depuse nu conțin cifră de afaceri, rezultat sau angajați.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 39904123
- Nr. Reg. Com.
- J24/1441/2018
- EUID
- ROONRC.J24/1441/2018
- Cod CAEN principal
- 7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
- Data înființării
- 21 septembrie 2018
- Vechime
- 8 ani, 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- CULTURII Nr. 13, Ap. 20, Municipiul Baia Mare, Jud. Maramureş, 430316
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- BIN••• CA•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2019 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2023
-
2022: 0 RON
Profit net 2023
0 RON
2022: 0 RON
Evoluție pe ani
2023
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2022
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- 0
2021
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- 0
2020
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- 0
2019
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2023
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2025
Stare încheiată la ONRC: Dizolvare
Radierea din Registrul Comerțului
Stare nouă la ONRC: Dizolvare
Stare încheiată la ONRC: Dizolvare
- 2024
Stare nouă la ONRC: Dizolvare
Stare încheiată la ONRC: Funcțiune
Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2018 - 2021)Restrânge cronologia
- 2021
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2018
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/1441/2018.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L.
Este SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L. activă?
Nu. SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.
Ce activitate avea SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L.?
Activitatea principală a SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L. era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
Unde avea sediul SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L.?
SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L. avea sediul social la adresa CULTURII Nr. 13, Ap. 20, Municipiul Baia Mare, Jud. Maramureș, 430316.
SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre SUPPORT-LEAN-EFFICIENT S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].