Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SUPERIOR LINE SRL (CUI 34205094) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4645).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,01 mil. lei (+11% față de 2024) și un profit net de 194.922 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 10.387 lei |
| 2017 | 91.414 lei |
| 2018 | 288.637 lei |
| 2019 | 708.564 lei |
| 2020 | 950.349 lei |
| 2021 | 1.108.389 lei |
| 2022 | 1.236.875 lei |
| 2023 | 1.437.316 lei |
| 2024 | 1.803.782 lei |
| 2025 | 2.005.208 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.005.208 | 1.803.782 | 1.437.316 | 1.236.875 | 1.108.389 | 950.349 | 708.564 | 288.637 | 91.414 | 10.387 |
| Profit net | 194.922 | 321.038 | 514.941 | 403.575 | 207.860 | 280.972 | 274.136 | 64.130 | 13.847 | 2.245 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | - | - | - |
| Active imobilizate | 151.380 | 172.128 | 137.440 | 187.482 | 8.600 | 6.835 | 977 | 977 | - | - |
| Active circulante | 1.592.315 | 1.677.491 | 1.520.116 | 1.025.524 | 892.279 | 707.228 | 432.622 | 145.468 | 78.800 | 43.934 |
| Stocuri | 628.073 | 625.987 | 642.665 | 405.344 | 287.817 | 365.518 | 270.844 | 112.803 | 61.384 | 38.475 |
| Creanțe | 79.852 | 30.321 | 32.317 | 14.553 | 26.187 | 21.739 | 6.111 | 5.622 | 4.804 | - |
| Datorii | 35.102 | 37.949 | 31.190 | 15.315 | 76.762 | 97.806 | 98.314 | 85.296 | 81.781 | 60.762 |
| Capitaluri proprii | 1.708.593 | 1.811.670 | 1.626.366 | 1.197.691 | 824.117 | 616.257 | 335.285 | 61.149 | -2.981 | -16.828 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 45,36 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SUPERIOR LINE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SUPERIOR LINE SRL în 2025 a fost de 2.005.208 lei (2,01 mil. lei), în creștere cu 11% față de 2024.
În 2025, SUPERIOR LINE SRL a înregistrat un profit net de 194.922 lei.
Activitatea principală a SUPERIOR LINE SRL este Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4645).
SUPERIOR LINE SRL are sediul social la adresa SUZANA Nr. 43, București Sectorul 5, Jud. București, 51078.
Da. SUPERIOR LINE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SUPERIOR LINE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].