ActivăSRL

SUNPOINT 7 SRL

Str. Diogene, Bl. 4, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Mun. Arad, Jud. Arad, 310257

CAEN 9604: Activități de întreținere corporală

CUI
34896763
Reg. Com.
J02/902/2015
Înființată
17 august 2015
Vechime
11 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
209 mii lei
Profit net 2025
-30 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.08.2015

Rezumat

Pe scurt

SUNPOINT 7 SRL (CUI 34896763) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de întreținere corporală (CAEN 9604).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 209.431 lei (-30% față de 2024) și o pierdere netă de 29.855 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34896763
Nr. Reg. Com.
J02/902/2015
EUID
ROONRC.J2/902/2015
Cod CAEN principal
9604 - Activități de întreținere corporală
Data înființării
17 august 2015
Vechime
11 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Diogene, Bl. 4, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Mun. Arad, Jud. Arad, 310257

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MIL••• BR••• HELM•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-30,5% față de 2024

209.431 RON

2024: 301.326 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 112.656 RONAnul 2017: 136.358 RONAnul 2018: 106.215 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 237.843 RONAnul 2021: 281.381 RONAnul 2022: 315.579 RONAnul 2023: 272.998 RONAnul 2024: 301.326 RONAnul 2025: 209.431 RON

Profit net 2025

-142,5% față de 2024

-29.855 RON

2024: 70.267 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 13.570 RONAnul 2017: 19.685 RONAnul 2018: 16.148 RONAnul 2019: -2.039 RONAnul 2020: 45.354 RONAnul 2021: 36.265 RONAnul 2022: 138.230 RONAnul 2023: 49.727 RONAnul 2024: 70.267 RONAnul 2025: -29.855 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    209 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    301 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    273 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    316 mii lei
    Profit net
    138 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    281 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    238 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    136 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-14%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 14,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,10Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 10% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
976%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

976% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/902/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SUNPOINT 7 SRL

Este SUNPOINT 7 SRL activă?

Da. SUNPOINT 7 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SUNPOINT 7 SRL?

Cifra de afaceri a SUNPOINT 7 SRL în 2025 a fost de 209.431 lei, în scădere cu 30% față de 2024.

Ce profit a avut SUNPOINT 7 SRL în 2025?

În 2025, SUNPOINT 7 SRL a înregistrat o pierdere netă de 29.855 lei.

Ce activitate are SUNPOINT 7 SRL?

Activitatea principală a SUNPOINT 7 SRL este Activități de întreținere corporală (CAEN 9604).

Unde are sediul SUNPOINT 7 SRL?

SUNPOINT 7 SRL are sediul social la adresa Str. Diogene, Bl. 4, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Mun. Arad, Jud. Arad, 310257.

SUNPOINT 7 SRL este plătitoare de TVA?

Da. SUNPOINT 7 SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

SUNPOINT 7 SRL are datorii la ANAF?

Nu. SUNPOINT 7 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SUNPOINT 7 SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].