Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SUNDARI CONF SRL (CUI 5281497) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 1993. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,22 mil. lei (-16% față de 2024) și un profit net de 260.118 lei, cu 9 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 13.596.881 lei |
| 2017 | 13.016.930 lei |
| 2018 | 11.454.863 lei |
| 2019 | 8.298.817 lei |
| 2020 | 5.000.824 lei |
| 2021 | 4.718.005 lei |
| 2022 | 4.814.156 lei |
| 2023 | 5.314.493 lei |
| 2024 | 4.996.867 lei |
| 2025 | 4.221.756 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.221.756 | 4.996.867 | 5.314.493 | 4.814.156 | 4.718.005 | 5.000.824 | 8.298.817 | 11.454.863 | 13.016.930 | 13.596.881 |
| Profit net | 260.118 | 101.283 | 118.630 | 140.607 | 69.905 | 71.592 | 88.655 | 98.269 | 98.637 | 83.774 |
| Număr mediu de angajați | 9 | 8 | 9 | 7 | - | 5 | 11 | 16 | 21 | 26 |
| Active imobilizate | 171.397 | 177.775 | 230.920 | 100.624 | 103.122 | 182.192 | 296.430 | 381.500 | 491.328 | 454.746 |
| Active circulante | 2.853.696 | 1.221.054 | 1.125.416 | 1.097.479 | 898.221 | 939.777 | 618.810 | 565.804 | 601.147 | 615.600 |
| Stocuri | 2.765.180 | 1.078.194 | 940.072 | 510.940 | 242.269 | 753.196 | 381.724 | 400.475 | 424.772 | 448.852 |
| Creanțe | 85.256 | 86.337 | 122.826 | 91.102 | 60.336 | 184.615 | 155.056 | 140.219 | 57.379 | 96.531 |
| Datorii | 1.491.157 | 108.986 | 167.775 | 128.173 | 64.791 | 288.071 | 368.265 | 544.184 | 468.419 | 356.027 |
| Capitaluri proprii | 1.533.962 | 1.289.843 | 1.188.561 | 1.069.930 | 929.323 | 859.418 | 790.211 | 703.338 | 616.827 | 707.090 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,91 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SUNDARI CONF SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SUNDARI CONF SRL în 2025 a fost de 4.221.756 lei (4,22 mil. lei), în scădere cu 16% față de 2024.
În 2025, SUNDARI CONF SRL a înregistrat un profit net de 260.118 lei.
Activitatea principală a SUNDARI CONF SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
SUNDARI CONF SRL are sediul social la adresa Str. DRISTOR Nr. 114, Bl. 13C, Et. P, București Sectorul 3, Jud. București, 0.
Da. SUNDARI CONF SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. SUNDARI CONF SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].