Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SUDINOX SRL (CUI 13836653) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2001. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,05 mil. lei (+37% față de 2024) și un profit net de 23.656 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.273.551 lei |
| 2017 | 1.180.565 lei |
| 2018 | 1.171.803 lei |
| 2019 | 1.129.985 lei |
| 2020 | 1.579.402 lei |
| 2021 | 1.308.465 lei |
| 2022 | 1.576.020 lei |
| 2023 | 1.638.002 lei |
| 2024 | 1.495.729 lei |
| 2025 | 2.049.670 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.049.670 | 1.495.729 | 1.638.002 | 1.576.020 | 1.308.465 | 1.579.402 | 1.129.985 | 1.171.803 | 1.180.565 | 1.273.551 |
| Profit net | 23.656 | -187.961 | 76.416 | 134.932 | 167.513 | 373.952 | 102.450 | 356.367 | 361.694 | 383.854 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 10 | 10 | 11 | 10 | 12 | - | 9 | 9 |
| Active imobilizate | 880.406 | 384.086 | 230.428 | 160.427 | 149.923 | 155.059 | 175.427 | 33.679 | 13.439 | -69.820 |
| Active circulante | 1.070.325 | 1.589.323 | 1.939.574 | 1.893.647 | 1.891.028 | 2.176.000 | 1.818.905 | 2.145.730 | 2.785.451 | 2.599.683 |
| Stocuri | 493.790 | 342.730 | 274.080 | 27.271 | 111.305 | 49.422 | 97.826 | 231.807 | 290.231 | 327.830 |
| Creanțe | 451.460 | 1.202.448 | 1.494.557 | 1.626.161 | 1.624.720 | 1.609.276 | 1.571.450 | 1.847.332 | 2.415.509 | 2.088.523 |
| Datorii | 248.660 | 144.740 | 148.833 | 46.821 | 68.492 | 52.520 | 89.734 | 77.321 | 253.169 | 170.401 |
| Capitaluri proprii | 1.702.461 | 1.828.806 | 2.021.307 | 2.007.391 | 1.972.459 | 2.278.550 | 1.904.598 | 2.102.088 | 2.545.721 | 2.359.462 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,30 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SUDINOX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SUDINOX SRL în 2025 a fost de 2.049.670 lei (2,05 mil. lei), în creștere cu 37% față de 2024.
În 2025, SUDINOX SRL a înregistrat un profit net de 23.656 lei.
Activitatea principală a SUDINOX SRL este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
SUDINOX SRL are sediul social la adresa Str. LACUL ROSU Nr. 7, Ap. 12, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 3400.
Da. SUDINOX SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. SUDINOX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].