ActivăSRL

SUCALAS LABORATORY S.R.L.

Str. Oaşului Nr. 86-90, Bl. H2, Et. 6, Ap. 109, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6220: Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CUI
45304263
Reg. Com.
J12/5891/2021
Înființată
3 decembrie 2021
Vechime
4 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
137 mii lei
Profit net 2025
-43 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.12.2021

Rezumat

Pe scurt

SUCALAS LABORATORY S.R.L. (CUI 45304263) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN 6220).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 136.806 lei (-22% față de 2024) și o pierdere netă de 43.367 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45304263
Nr. Reg. Com.
J12/5891/2021
EUID
ROONRC.J2021005891125
Cod CAEN principal
6220 - Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Data înființării
3 decembrie 2021
Vechime
4 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Oaşului Nr. 86-90, Bl. H2, Et. 6, Ap. 109, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SUC••• P••• STEL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-21,6% față de 2024

136.806 RON

2024: 174.499 RON

050k100k150k200k20212022202320242025Anul 2021: 6.694 RONAnul 2022: 76.980 RONAnul 2023: 178.188 RONAnul 2024: 174.499 RONAnul 2025: 136.806 RON

Profit net 2025

-163,8% față de 2024

-43.367 RON

2024: 67.963 RON

-50k050k100k20212022202320242025Anul 2021: 6.467 RONAnul 2022: 17.299 RONAnul 2023: -3.448 RONAnul 2024: 67.963 RONAnul 2025: -43.367 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    -43 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    68 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    178 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-32%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 31,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,79Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 79% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
111%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

111% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5891/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SUCALAS LABORATORY S.R.L.

Este SUCALAS LABORATORY S.R.L. activă?

Da. SUCALAS LABORATORY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SUCALAS LABORATORY S.R.L.?

Cifra de afaceri a SUCALAS LABORATORY S.R.L. în 2025 a fost de 136.806 lei, în scădere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut SUCALAS LABORATORY S.R.L. în 2025?

În 2025, SUCALAS LABORATORY S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 43.367 lei.

Ce activitate are SUCALAS LABORATORY S.R.L.?

Activitatea principală a SUCALAS LABORATORY S.R.L. este Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN 6220).

Unde are sediul SUCALAS LABORATORY S.R.L.?

SUCALAS LABORATORY S.R.L. are sediul social la adresa Str. Oașului Nr. 86-90, Bl. H2, Et. 6, Ap. 109, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

SUCALAS LABORATORY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. SUCALAS LABORATORY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

SUCALAS LABORATORY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SUCALAS LABORATORY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SUCALAS LABORATORY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].