RadiatăSRL

SUB CONSTRUCT SRL

Str. PRIMAVERII Nr. 81, Orş. Sovata, Jud. Mureş, 545500

CAEN 4521: Construcții de clădiri și lucrări de geniu

CUI
22907621
Reg. Com.
J26/2185/2007
Înființată
11 decembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2010
190 mii lei
Profit net 2010
130 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 16.11.2015

Rezumat

Pe scurt

SUB CONSTRUCT SRL (CUI 22907621) a fost o societate cu răspundere limitată din Sovata, județul Mureș, înființată în 2007 și radiată în 2015. Activitatea principală era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Ultimul bilanț, din 2010, arată o cifră de afaceri de 190.323 lei (+37.965% față de 2009) și un profit net de 129.889 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22907621
Nr. Reg. Com.
J26/2185/2007
EUID
ROONRC.J26/2185/2007
Cod CAEN principal
4521 - Construcții de clădiri și lucrări de geniu
Data înființării
11 decembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PRIMAVERII Nr. 81, Orş. Sovata, Jud. Mureş, 545500

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CHIRIL••• ••• MA•••
  • C.I••• CHIRIL••• ••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2010, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2010

+37964,6% față de 2009

190.323 RON

2009: 500 RON

050k100k150k200k200820092010Anul 2008: 0 RONAnul 2009: 500 RONAnul 2010: 190.323 RON

Profit net 2010

+5546,1% față de 2009

129.889 RON

2009: -2.385 RON

-50k050k100k150k200820092010Anul 2008: -946 RONAnul 2009: -2.385 RONAnul 2010: 129.889 RON

Evoluție pe ani

  • 2010

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    130 mii lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    500 lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2008

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -946 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2010

Marjă netăBun
68%Față de anul anterior: în creștere
20092010

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 68,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,76Față de anul anterior: în creștere
200820092010

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,76 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
36%Față de anul anterior: în scădere
200820092010

36% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006.

  3. 2014

    Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006.

  4. Stare încheiată la ONRC: Lichidare

  5. 2013

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2010

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2007 - 2008)
  1. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/2185/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SUB CONSTRUCT SRL

Este SUB CONSTRUCT SRL activă?

Nu. SUB CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a SUB CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a SUB CONSTRUCT SRL în 2010 a fost de 190.323 lei, în creștere cu 37.965% față de 2009.

Ce profit a avut SUB CONSTRUCT SRL în 2010?

În 2010, SUB CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 129.889 lei.

Ce activitate avea SUB CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a SUB CONSTRUCT SRL era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Unde avea sediul SUB CONSTRUCT SRL?

SUB CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. PRIMAVERII Nr. 81, Orș. Sovata, Jud. Mureș, 545500.

SUB CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. SUB CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SUB CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].