ActivăSRL

STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL

Str. Petru Rareş Nr. 19, Sc. A, Et. 3, Ap. 11, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720011

CAEN 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

CUI
21749337
Reg. Com.
J2007000829338
Înființată
16 mai 2007
Vechime
19 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
147 mii lei
Profit net 2025
11 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.05.2007

Rezumat

Pe scurt

STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL (CUI 21749337) este o societate cu răspundere limitată activă din Suceava, înființată în 2007. Activitatea principală este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 147.420 lei (-3,7% față de 2024) și un profit net de 11.354 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21749337
Nr. Reg. Com.
J2007000829338
EUID
ROONRC.J2007000829338
Cod CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
Data înființării
16 mai 2007
Vechime
19 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Petru Rareş Nr. 19, Sc. A, Et. 3, Ap. 11, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720011

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PINTI••• ALEXAN••• FAB•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-3,7% față de 2024

147.420 RON

2024: 153.034 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 113.941 RONAnul 2017: 90.478 RONAnul 2018: 87.986 RONAnul 2019: 87.768 RONAnul 2020: 99.359 RONAnul 2021: 128.193 RONAnul 2022: 147.910 RONAnul 2023: 172.344 RONAnul 2024: 153.034 RONAnul 2025: 147.420 RON

Profit net 2025

-27,5% față de 2024

11.354 RON

2024: 15.656 RON

-60k-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -12.949 RONAnul 2017: -27.136 RONAnul 2018: -45.787 RONAnul 2019: -37.215 RONAnul 2020: -17.846 RONAnul 2021: -465 RONAnul 2022: 22.270 RONAnul 2023: 19.362 RONAnul 2024: 15.656 RONAnul 2025: 11.354 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    172 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    148 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    -465 lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    -46 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,06Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 5,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.589%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

1.589% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/829/2007, sub denumirea STYLE'S CONSTRUCT & CLEANING SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL

Este STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL activă?

Da. STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL?

Cifra de afaceri a STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL în 2025 a fost de 147.420 lei, în scădere cu 3,7% față de 2024.

Ce profit a avut STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL în 2025?

În 2025, STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL a înregistrat un profit net de 11.354 lei.

Ce activitate are STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL?

Activitatea principală a STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Unde are sediul STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL?

STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL are sediul social la adresa Str. Petru Rareș Nr. 19, Sc. A, Et. 3, Ap. 11, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720011.

STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL este plătitoare de TVA?

Da. STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL are datorii la ANAF?

Nu. STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].