Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STYLE DESIGN CONFECTION SRL (CUI 35995293) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sâncraiu de Mureș, Comuna Sâncraiu de Mureș, județul Mureș, înființată în 2016. Activitatea principală este Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (CAEN 1421).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,12 mil. lei (+30% față de 2024) și un profit net de 686.291 lei, cu 49 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 195.570 lei |
| 2017 | 672.452 lei |
| 2018 | 1.047.520 lei |
| 2019 | 1.134.800 lei |
| 2020 | 1.284.985 lei |
| 2021 | 1.610.812 lei |
| 2022 | 2.095.850 lei |
| 2023 | 4.822.233 lei |
| 2024 | 3.933.434 lei |
| 2025 | 5.121.720 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.121.720 | 3.933.434 | 4.822.233 | 2.095.850 | 1.610.812 | 1.284.985 | 1.134.800 | 1.047.520 | 672.452 | 195.570 |
| Profit net | 686.291 | 1.119.485 | 1.928.862 | 1.029.812 | 826.935 | 416.525 | 108.697 | 96.350 | 187.119 | 118.777 |
| Număr mediu de angajați | 49 | 65 | 79 | 39 | 21 | 33 | 37 | 42 | 23 | 8 |
| Active imobilizate | 509.600 | 599.400 | 689.201 | 23.880 | 30.132 | 36.384 | 43.036 | 48.888 | - | 545 |
| Active circulante | 5.894.369 | 5.530.184 | 5.162.862 | 3.159.083 | 1.872.771 | 810.860 | 370.371 | 360.204 | 343.773 | 154.845 |
| Stocuri | 2.437.083 | 2.231.171 | 1.296.253 | 454.800 | - | 130.500 | 120.055 | 142.332 | 18.224 | - |
| Creanțe | 3.434.329 | 3.210.458 | 3.725.188 | 2.493.065 | 1.074.933 | 431.583 | 230.507 | 211.460 | 249.364 | 97.196 |
| Datorii | 5.716.310 | 5.386.956 | 4.204.280 | 2.247.120 | 1.075.500 | 430.276 | 304.264 | 310.446 | 127.477 | 36.413 |
| Capitaluri proprii | 687.659 | 1.120.368 | 1.929.383 | 1.030.343 | 827.403 | 416.968 | 109.143 | 98.646 | 216.296 | 118.977 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,03 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
89% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. STYLE DESIGN CONFECTION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a STYLE DESIGN CONFECTION SRL în 2025 a fost de 5.121.720 lei (5,12 mil. lei), în creștere cu 30% față de 2024.
În 2025, STYLE DESIGN CONFECTION SRL a înregistrat un profit net de 686.291 lei.
Activitatea principală a STYLE DESIGN CONFECTION SRL este Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (CAEN 1421).
STYLE DESIGN CONFECTION SRL are sediul social la adresa RĂSĂRITULUI Nr. 84, Sat Sâncraiu de Mureș, Comuna Sâncraiu de Mureș, Jud. Mureș, 547525.
Da. STYLE DESIGN CONFECTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. STYLE DESIGN CONFECTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].