RadiatăSRL

STYLE CONSTRUCT SRL

Str. Emil Racoviţă Nr. 12, Et. P, Ap. 1, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300668

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
16039490
Reg. Com.
J35/58/2004
Înființată
8 ianuarie 2004
Vechime
22 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2010
273 mii lei
Profit net 2010
71 mii lei
Angajați 2010
7

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 15.06.2012

Rezumat

Pe scurt

STYLE CONSTRUCT SRL (CUI 16039490) a fost o societate cu răspundere limitată din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2004 și radiată în 2012. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2010, arată o cifră de afaceri de 273.300 lei (-1,4% față de 2009) și un profit net de 70.816 lei, cu 7 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16039490
Nr. Reg. Com.
J35/58/2004
EUID
ROONRC.J35/58/2004
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
8 ianuarie 2004
Vechime
22 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Emil Racoviţă Nr. 12, Et. P, Ap. 1, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300668

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2010, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2010

-1,4% față de 2009

273.300 RON

2009: 277.213 RON

0100k200k300k200820092010Anul 2008: 288.134 RONAnul 2009: 277.213 RONAnul 2010: 273.300 RON

Profit net 2010

-16,7% față de 2009

70.816 RON

2009: 84.982 RON

025k50k75k100k200820092010Anul 2008: 49.954 RONAnul 2009: 84.982 RONAnul 2010: 70.816 RON

Evoluție pe ani

  • 2010

    Cifra de afaceri
    273 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    7
  • 2009

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    9
  • 2008

    Cifra de afaceri
    288 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    11

Analiză

Indicatori financiari 2010

Marjă netăBun
26%Față de anul anterior: în scădere
200820092010

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 25,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,72Față de anul anterior: în creștere
200820092010

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,72 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
17%Față de anul anterior: în scădere
200820092010

17% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2012

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2009

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/58/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STYLE CONSTRUCT SRL

Este STYLE CONSTRUCT SRL activă?

Nu. STYLE CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2012.

Care este cifra de afaceri a STYLE CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a STYLE CONSTRUCT SRL în 2010 a fost de 273.300 lei, în scădere cu 1,4% față de 2009.

Ce profit a avut STYLE CONSTRUCT SRL în 2010?

În 2010, STYLE CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 70.816 lei.

Câți angajați avea STYLE CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2010, STYLE CONSTRUCT SRL a avut în medie 7 angajați (față de 9 angajați în 2009).

Ce activitate avea STYLE CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a STYLE CONSTRUCT SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul STYLE CONSTRUCT SRL?

STYLE CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Emil Racoviță Nr. 12, Et. P, Ap. 1, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300668.

STYLE CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. STYLE CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STYLE CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].