ActivăSRL

STUDIO NOMADIC SRL

Str. Florimund Mercy Nr. 7, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300085

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
37169999
Reg. Com.
J35/651/2017
Înființată
8 martie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
138 mii lei
Profit net 2025
-8 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.03.2017

Rezumat

Pe scurt

STUDIO NOMADIC SRL (CUI 37169999) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 137.820 lei (+74% față de 2024) și o pierdere netă de 8.376 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37169999
Nr. Reg. Com.
J35/651/2017
EUID
ROONRC.J35/651/2017
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
8 martie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Florimund Mercy Nr. 7, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300085

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • POPOV••• VIC•••
  • TRI••• SIL••• CASAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+74,3% față de 2024

137.820 RON

2024: 79.062 RON

0100k200k300k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 9.305 RONAnul 2019: 77.144 RONAnul 2020: 75.587 RONAnul 2021: 76.615 RONAnul 2022: 239.571 RONAnul 2023: 161.045 RONAnul 2024: 79.062 RONAnul 2025: 137.820 RON

Profit net 2025

+74,2% față de 2024

-8.376 RON

2024: -32.500 RON

-50k050k100k20182019202020212022202320242025Anul 2018: -10.110 RONAnul 2019: 25.342 RONAnul 2020: 29.185 RONAnul 2021: 13.976 RONAnul 2022: 68.750 RONAnul 2023: -10.326 RONAnul 2024: -32.500 RONAnul 2025: -8.376 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-6,1%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 6,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,43Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 43% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
110%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

110% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/651/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STUDIO NOMADIC SRL

Este STUDIO NOMADIC SRL activă?

Da. STUDIO NOMADIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STUDIO NOMADIC SRL?

Cifra de afaceri a STUDIO NOMADIC SRL în 2025 a fost de 137.820 lei, în creștere cu 74% față de 2024.

Ce profit a avut STUDIO NOMADIC SRL în 2025?

În 2025, STUDIO NOMADIC SRL a înregistrat o pierdere netă de 8.376 lei.

Ce activitate are STUDIO NOMADIC SRL?

Activitatea principală a STUDIO NOMADIC SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul STUDIO NOMADIC SRL?

STUDIO NOMADIC SRL are sediul social la adresa Str. Florimund Mercy Nr. 7, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300085.

STUDIO NOMADIC SRL este plătitoare de TVA?

Nu. STUDIO NOMADIC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

STUDIO NOMADIC SRL are datorii la ANAF?

Nu. STUDIO NOMADIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STUDIO NOMADIC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].