ActivăSRL

STUDIO MCM SRL

Str. Holdelor Nr. 1, Mun. Timişoara, Jud. Timiş

CAEN 9621: Activități de coafură și frizerie

CUI
24747284
Reg. Com.
J2008004023351
Înființată
14 noiembrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
103 mii lei
Profit net 2025
-10 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.11.2008

Rezumat

Pe scurt

STUDIO MCM SRL (CUI 24747284) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 103.485 lei (+4,3% față de 2024) și o pierdere netă de 10.344 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24747284
Nr. Reg. Com.
J2008004023351
EUID
ROONRC.J2008004023351
Cod CAEN principal
9621 - Activități de coafură și frizerie
Data înființării
14 noiembrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Holdelor Nr. 1, Mun. Timişoara, Jud. Timiş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MI••• COS••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+4,3% față de 2024

103.485 RON

2024: 99.255 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 121.905 RONAnul 2017: 117.140 RONAnul 2018: 169.483 RONAnul 2019: 191.317 RONAnul 2020: 109.105 RONAnul 2021: 93.825 RONAnul 2022: 80.290 RONAnul 2023: 125.445 RONAnul 2024: 99.255 RONAnul 2025: 103.485 RON

Profit net 2025

-309,8% față de 2024

-10.344 RON

2024: 4.930 RON

-20k-10k010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.604 RONAnul 2017: 4.733 RONAnul 2018: -10.719 RONAnul 2019: -9.492 RONAnul 2020: 5.360 RONAnul 2021: 8.802 RONAnul 2022: -14.390 RONAnul 2023: 20.517 RONAnul 2024: 4.930 RONAnul 2025: -10.344 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    191 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-10%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 10 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,09Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 8,8% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.137%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

1.137% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2011

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2008 - 2008)
  1. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/4023/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STUDIO MCM SRL

Este STUDIO MCM SRL activă?

Da. STUDIO MCM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STUDIO MCM SRL?

Cifra de afaceri a STUDIO MCM SRL în 2025 a fost de 103.485 lei, în creștere cu 4,3% față de 2024.

Ce profit a avut STUDIO MCM SRL în 2025?

În 2025, STUDIO MCM SRL a înregistrat o pierdere netă de 10.344 lei.

Ce activitate are STUDIO MCM SRL?

Activitatea principală a STUDIO MCM SRL este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

Unde are sediul STUDIO MCM SRL?

STUDIO MCM SRL are sediul social la adresa Str. Holdelor Nr. 1, Mun. Timișoara, Jud. Timiș.

STUDIO MCM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. STUDIO MCM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

STUDIO MCM SRL are datorii la ANAF?

Nu. STUDIO MCM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STUDIO MCM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].