ActivăSRL

STRUCTOSTAR S.R.L.

Str. Găiţeni Nr. 460, Sat Pâraie Com. Mălini, Jud. Suceava, 727352

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
30420308
Reg. Com.
J2012000543337
Înființată
11 iulie 2012
Vechime
14 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
1,5 mil. lei
Profit net 2025
842 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.07.2012

Rezumat

Pe scurt

STRUCTOSTAR S.R.L. (CUI 30420308) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Pâraie, comuna Mălini, județul Suceava, înființată în 2012. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,52 mil. lei (+63% față de 2024) și un profit net de 841.743 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30420308
Nr. Reg. Com.
J2012000543337
EUID
ROONRC.J2012000543337
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
11 iulie 2012
Vechime
14 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Găiţeni Nr. 460, Sat Pâraie Com. Mălini, Jud. Suceava, 727352

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BÎRS••• PE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+62,6% față de 2024

1.518.330 RON

2024: 933.967 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 667.923 RONAnul 2017: 851.998 RONAnul 2018: 851.428 RONAnul 2019: 1.038.290 RONAnul 2020: 1.758.154 RONAnul 2021: 1.396.174 RONAnul 2022: 1.469.716 RONAnul 2023: 2.458.917 RONAnul 2024: 933.967 RONAnul 2025: 1.518.330 RON

Profit net 2025

+269,7% față de 2024

841.743 RON

2024: 227.692 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 240.945 RONAnul 2017: 482.372 RONAnul 2018: 530.277 RONAnul 2019: 562.677 RONAnul 2020: 930.951 RONAnul 2021: 618.224 RONAnul 2022: 850.114 RONAnul 2023: 1.277.865 RONAnul 2024: 227.692 RONAnul 2025: 841.743 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    842 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    934 mii lei
    Profit net
    228 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    16
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    850 mii lei
    Angajați
    11
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    618 mii lei
    Angajați
    9
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    931 mii lei
    Angajați
    10
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    563 mii lei
    Angajați
    9
  • 2018

    Cifra de afaceri
    851 mii lei
    Profit net
    530 mii lei
    Angajați
    9
  • 2017

    Cifra de afaceri
    852 mii lei
    Profit net
    482 mii lei
    Angajați
    10
  • 2016

    Cifra de afaceri
    668 mii lei
    Profit net
    241 mii lei
    Angajați
    13

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
55%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 55,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
10,26Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,26 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
9,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

9,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/543/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STRUCTOSTAR S.R.L.

Este STRUCTOSTAR S.R.L. activă?

Da. STRUCTOSTAR S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STRUCTOSTAR S.R.L.?

Cifra de afaceri a STRUCTOSTAR S.R.L. în 2025 a fost de 1.518.330 lei (1,52 mil. lei), în creștere cu 63% față de 2024.

Ce profit a avut STRUCTOSTAR S.R.L. în 2025?

În 2025, STRUCTOSTAR S.R.L. a înregistrat un profit net de 841.743 lei.

Ce activitate are STRUCTOSTAR S.R.L.?

Activitatea principală a STRUCTOSTAR S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul STRUCTOSTAR S.R.L.?

STRUCTOSTAR S.R.L. are sediul social la adresa Str. Găițeni Nr. 460, Sat Pâraie Com. Mălini, Jud. Suceava, 727352.

STRUCTOSTAR S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. STRUCTOSTAR S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

STRUCTOSTAR S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. STRUCTOSTAR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STRUCTOSTAR S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].