ActivăSRL

STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL

Str. PRIMAVERII Nr. 36, Sat Clinceni Com. Clinceni, Jud. Ilfov, 77060

CAEN 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor

CUI
23326767
Reg. Com.
J23/473/2008
Înființată
20 februarie 2008
Vechime
18 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2023
26 mii lei
Profit net 2023
-22 mii lei
Angajați 2023
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.02.2008

Rezumat

Pe scurt

STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL (CUI 23326767) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Clinceni, județul Ilfov, înființată în 2008. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 25.615 lei (+132% față de 2022) și o pierdere netă de 22.286 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23326767
Nr. Reg. Com.
J23/473/2008
EUID
ROONRC.J2008000473233
Cod CAEN principal
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
Data înființării
20 februarie 2008
Vechime
18 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PRIMAVERII Nr. 36, Sat Clinceni Com. Clinceni, Jud. Ilfov, 77060

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • STROE••• CONSTAN••• RE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

+132,1% față de 2022

25.615 RON

2022: 11.035 RON

050k100k150k2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: 29.509 RONAnul 2015: 111.195 RONAnul 2016: 8.619 RONAnul 2017: 9.975 RONAnul 2018: 34.460 RONAnul 2019: 13.824 RONAnul 2020: 8.635 RONAnul 2021: 9.965 RONAnul 2022: 11.035 RONAnul 2023: 25.615 RON

Profit net 2023

+19,9% față de 2022

-22.286 RON

2022: -27.813 RON

-40k-20k020k40k2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: -11.291 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: -10.094 RONAnul 2017: -15.685 RONAnul 2018: 2.087 RONAnul 2019: 30.745 RONAnul 2020: 14.678 RONAnul 2021: -26.143 RONAnul 2022: -27.813 RONAnul 2023: -22.286 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăSlab
-87%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

Firma a pierdut 87 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,04Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Activele circulante acoperă doar 4% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
2.492%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

2.492% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2017

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  3. 2016

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/473/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL

Este STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL activă?

Da. STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL?

Cifra de afaceri a STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL în 2023 a fost de 25.615 lei, în creștere cu 132% față de 2022.

Ce profit a avut STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL în 2023?

În 2023, STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL a înregistrat o pierdere netă de 22.286 lei.

Ce activitate are STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL?

Activitatea principală a STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

Unde are sediul STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL?

STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL are sediul social la adresa Str. PRIMAVERII Nr. 36, Sat Clinceni Com. Clinceni, Jud. Ilfov, 77060.

STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL este plătitoare de TVA?

Nu. STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL are datorii la ANAF?

Nu. STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STROESCU CONSTRUCT GRUP SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].