ActivăSRL

STRILCIUC RESEARCH S.R.L.

Str. Romul Ladea Nr. 64, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 7210: Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie

CUI
43459326
Reg. Com.
J2020004179122
Înființată
16 decembrie 2020
Vechime
5 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
1,5 mil. lei
Profit net 2025
1,2 mil. lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.12.2020

Rezumat

Pe scurt

STRILCIUC RESEARCH S.R.L. (CUI 43459326) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2020. Activitatea principală este Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN 7210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,46 mil. lei (+576% față de 2024) și un profit net de 1,16 mil. lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43459326
Nr. Reg. Com.
J2020004179122
EUID
ROONRC.J2020004179122
Cod CAEN principal
7210 - Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
Data înființării
16 decembrie 2020
Vechime
5 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Romul Ladea Nr. 64, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • STRILC••• ŞTE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+576,3% față de 2024

1.455.673 RON

2024: 215.255 RON

0500k1 mil2 mil202020212022202320242025Anul 2020: 10.000 RONAnul 2021: 298.572 RONAnul 2022: 290.527 RONAnul 2023: 193.836 RONAnul 2024: 215.255 RONAnul 2025: 1.455.673 RON

Profit net 2025

+606,1% față de 2024

1.158.625 RON

2024: 164.083 RON

0500k1 mil2 mil202020212022202320242025Anul 2020: 9.700 RONAnul 2021: 284.905 RONAnul 2022: 253.508 RONAnul 2023: 142.228 RONAnul 2024: 164.083 RONAnul 2025: 1.158.625 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    215 mii lei
    Profit net
    164 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    194 mii lei
    Profit net
    142 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    291 mii lei
    Profit net
    254 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    285 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
80%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 79,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,06Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,06 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
48%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

48% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4179/2020.

În cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STRILCIUC RESEARCH S.R.L.

Este STRILCIUC RESEARCH S.R.L. activă?

Da. STRILCIUC RESEARCH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STRILCIUC RESEARCH S.R.L.?

Cifra de afaceri a STRILCIUC RESEARCH S.R.L. în 2025 a fost de 1.455.673 lei (1,46 mil. lei), în creștere cu 576% față de 2024.

Ce profit a avut STRILCIUC RESEARCH S.R.L. în 2025?

În 2025, STRILCIUC RESEARCH S.R.L. a înregistrat un profit net de 1,16 mil. lei (1.158.625 lei).

Ce activitate are STRILCIUC RESEARCH S.R.L.?

Activitatea principală a STRILCIUC RESEARCH S.R.L. este Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN 7210).

Unde are sediul STRILCIUC RESEARCH S.R.L.?

STRILCIUC RESEARCH S.R.L. are sediul social la adresa Str. Romul Ladea Nr. 64, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

STRILCIUC RESEARCH S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. STRILCIUC RESEARCH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

STRILCIUC RESEARCH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. STRILCIUC RESEARCH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STRILCIUC RESEARCH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].