DizolvareSRL

STREAMLINE PLANNING S.R.L.

Aleea Dealul Spirii Nr. 27, Bl. C7, Sc. 1, Et. 1, Ap. 7, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500118

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
41286628
Reg. Com.
J2019002107084
Înființată
20 iunie 2019
Vechime
7 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2024
61 mii lei
Profit net 2024
-4 mii lei
Angajați 2024
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • dizolvare

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.06.2019

Rezumat

Pe scurt

STREAMLINE PLANNING S.R.L. (CUI 41286628) este o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111). Firma este în curs de dizolvare.

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 60.973 lei (+8,5% față de 2023) și o pierdere netă de 3.578 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41286628
Nr. Reg. Com.
J2019002107084
EUID
ROONRC.J2019002107084
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
20 iunie 2019
Vechime
7 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Dealul Spirii Nr. 27, Bl. C7, Sc. 1, Et. 1, Ap. 7, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500118

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FANCI••• AND••• MIH•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+8,5% față de 2023

60.973 RON

2023: 56.209 RON

0100k200k300k201920202021202220232024Anul 2019: 118.941 RONAnul 2020: 244.917 RONAnul 2021: 134.443 RONAnul 2022: 250.547 RONAnul 2023: 56.209 RONAnul 2024: 60.973 RON

Profit net 2024

+84,2% față de 2023

-3.578 RON

2023: -22.638 RON

-100k-50k050k100k201920202021202220232024Anul 2019: 70.848 RONAnul 2020: 58.995 RONAnul 2021: -88.479 RONAnul 2022: 58.483 RONAnul 2023: -22.638 RONAnul 2024: -3.578 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    251 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    134 mii lei
    Profit net
    -88 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    245 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-5,9%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Firma a pierdut 5,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,88Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar 88% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
109%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

109% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2025

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  4. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2107/2019.

  6. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STREAMLINE PLANNING S.R.L.

Este STREAMLINE PLANNING S.R.L. activă?

Nu. STREAMLINE PLANNING S.R.L. este în curs de dizolvare.

Care este cifra de afaceri a STREAMLINE PLANNING S.R.L.?

Cifra de afaceri a STREAMLINE PLANNING S.R.L. în 2024 a fost de 60.973 lei, în creștere cu 8,5% față de 2023.

Ce profit a avut STREAMLINE PLANNING S.R.L. în 2024?

În 2024, STREAMLINE PLANNING S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 3.578 lei.

Ce activitate are STREAMLINE PLANNING S.R.L.?

Activitatea principală a STREAMLINE PLANNING S.R.L. este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul STREAMLINE PLANNING S.R.L.?

STREAMLINE PLANNING S.R.L. are sediul social la adresa Aleea Dealul Spirii Nr. 27, Bl. C7, Sc. 1, Et. 1, Ap. 7, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500118.

STREAMLINE PLANNING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. STREAMLINE PLANNING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

STREAMLINE PLANNING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. STREAMLINE PLANNING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STREAMLINE PLANNING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].