Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 55 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STOPMED SUPPLIER SRL (CUI 37527280) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2017. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN 4646).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 39.660 lei (+57% față de 2024) și un profit net de 21.814 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 72.611 lei |
| 2018 | 142.303 lei |
| 2019 | 131.220 lei |
| 2020 | 25.713 lei |
| 2021 | 88.392 lei |
| 2022 | 91.433 lei |
| 2023 | 88.463 lei |
| 2024 | 25.312 lei |
| 2025 | 39.660 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 39.660 | 25.312 | 88.463 | 91.433 | 88.392 | 25.713 | 131.220 | 142.303 | 72.611 |
| Profit net | 21.814 | 19.046 | 53.247 | 71.996 | 72.126 | -3.799 | 27.342 | 34.662 | 19.018 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 314.448 | 286.219 | 265.465 | 212.902 | 142.005 | 71.849 | 81.964 | 62.644 | 28.930 |
| Stocuri | 4.484 | 7.447 | 7.055 | 7.312 | 6.908 | 9.836 | 11.207 | 7.090 | 3.917 |
| Creanțe | 23.892 | 23.892 | 8.392 | 14.241 | 3.292 | 2.681 | 2.649 | 6.545 | 626 |
| Datorii | 23.024 | 16.609 | 14.901 | 15.585 | 11.435 | 13.404 | 19.720 | 27.742 | 9.712 |
| Capitaluri proprii | 291.424 | 269.610 | 250.564 | 197.317 | 130.570 | 58.445 | 62.244 | 34.902 | 19.218 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 55 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 13,66 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
7,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. STOPMED SUPPLIER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a STOPMED SUPPLIER SRL în 2025 a fost de 39.660 lei, în creștere cu 57% față de 2024.
În 2025, STOPMED SUPPLIER SRL a înregistrat un profit net de 21.814 lei.
Activitatea principală a STOPMED SUPPLIER SRL este Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN 4646).
STOPMED SUPPLIER SRL are sediul social la adresa PREVEDERII Nr. 10, Bl. D5, Sc. 1, Et. 8, Ap. 51, CAMERA 2, București Sectorul 3, Jud. București, 32302.
Nu. STOPMED SUPPLIER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. STOPMED SUPPLIER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].