ActivăSRL

STOMESTET STUDY SRL

Cal. Mănăştur Nr. 64-66, Et. 4, Ap. 37, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8230: Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CUI
30722233
Reg. Com.
J2012002626128
Înființată
28 septembrie 2012
Vechime
14 ani
Cifra de afaceri 2025
451 mii lei
Profit net 2025
82 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.09.2012

Rezumat

Pe scurt

STOMESTET STUDY SRL (CUI 30722233) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN 8230).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 450.886 lei (-7,6% față de 2024) și un profit net de 82.272 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30722233
Nr. Reg. Com.
J2012002626128
EUID
ROONRC.J2012002626128
Cod CAEN principal
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Data înființării
28 septembrie 2012
Vechime
14 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Mănăştur Nr. 64-66, Et. 4, Ap. 37, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BUD••• SMARA••• D•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-7,6% față de 2024

450.886 RON

2024: 487.753 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 214.924 RONAnul 2017: 219.088 RONAnul 2018: 285.361 RONAnul 2019: 298.384 RONAnul 2020: 264.564 RONAnul 2021: 655.949 RONAnul 2022: 618.907 RONAnul 2023: 527.155 RONAnul 2024: 487.753 RONAnul 2025: 450.886 RON

Profit net 2025

+38,4% față de 2024

82.272 RON

2024: 59.466 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 125.225 RONAnul 2017: 90.744 RONAnul 2018: 132.199 RONAnul 2019: 120.736 RONAnul 2020: 132.292 RONAnul 2021: 289.866 RONAnul 2022: 196.466 RONAnul 2023: 92.167 RONAnul 2024: 59.466 RONAnul 2025: 82.272 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    451 mii lei
    Profit net
    82 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    488 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    527 mii lei
    Profit net
    92 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    619 mii lei
    Profit net
    196 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    656 mii lei
    Profit net
    290 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    132 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    121 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    285 mii lei
    Profit net
    132 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    215 mii lei
    Profit net
    125 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
18%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,32Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,32 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
71%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2626/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STOMESTET STUDY SRL

Este STOMESTET STUDY SRL activă?

Da. STOMESTET STUDY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STOMESTET STUDY SRL?

Cifra de afaceri a STOMESTET STUDY SRL în 2025 a fost de 450.886 lei, în scădere cu 7,6% față de 2024.

Ce profit a avut STOMESTET STUDY SRL în 2025?

În 2025, STOMESTET STUDY SRL a înregistrat un profit net de 82.272 lei.

Ce activitate are STOMESTET STUDY SRL?

Activitatea principală a STOMESTET STUDY SRL este Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN 8230).

Unde are sediul STOMESTET STUDY SRL?

STOMESTET STUDY SRL are sediul social la adresa Cal. Mănăștur Nr. 64-66, Et. 4, Ap. 37, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

STOMESTET STUDY SRL este plătitoare de TVA?

Da. STOMESTET STUDY SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

STOMESTET STUDY SRL are datorii la ANAF?

Nu. STOMESTET STUDY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STOMESTET STUDY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].