Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STOMACOM SERVICE SRL (CUI 7288785) a fost o societate cu răspundere limitată din Popești-Leordeni, județul Ilfov, înființată în 1995 și radiată în 2026. Activitatea principală era Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice (CAEN 3313).
Ultimul bilanț, din 2025, arată o cifră de afaceri de 152.400 lei (-48% față de 2024) și un profit net de 20.021 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 216.227 lei |
| 2017 | 205.735 lei |
| 2018 | 218.655 lei |
| 2019 | 215.230 lei |
| 2020 | 180.650 lei |
| 2021 | 231.570 lei |
| 2022 | 267.250 lei |
| 2023 | 295.820 lei |
| 2024 | 294.350 lei |
| 2025 | 152.400 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 152.400 | 294.350 | 295.820 | 267.250 | 231.570 | 180.650 | 215.230 | 218.655 | 205.735 | 216.227 |
| Profit net | 20.021 | 39.393 | 78.707 | 19.172 | 445 | 11.874 | 12.068 | 15.051 | 12.187 | 19.463 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | - | 18.002 | 22.485 | 70 | 8.979 | 9.868 | 11.318 | 15.199 | 19.080 | - |
| Active circulante | 21.783 | 41.646 | 62.265 | 28.331 | 15.057 | 12.667 | 11.851 | 16.250 | 20.865 | 21.543 |
| Stocuri | - | 6.905 | 6.905 | 6.455 | 3.483 | 3.483 | 3.227 | 7 | 597 | 2.261 |
| Creanțe | 15.289 | 27.235 | 44.150 | 5.316 | 5.565 | 1.200 | 600 | 600 | 1.200 | 4.005 |
| Datorii | 1.350 | 19.772 | 5.705 | 5.479 | 8.315 | 7.047 | 6.262 | 14.048 | 26.048 | 20.449 |
| Capitaluri proprii | 20.433 | 39.876 | 80.136 | 24.032 | 16.700 | 16.255 | 18.057 | 18.318 | 14.588 | 2.400 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 16,14 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
6,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. STOMACOM SERVICE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.
Cifra de afaceri a STOMACOM SERVICE SRL în 2025 a fost de 152.400 lei, în scădere cu 48% față de 2024.
În 2025, STOMACOM SERVICE SRL a înregistrat un profit net de 20.021 lei.
Conform bilanțului pe 2025, STOMACOM SERVICE SRL a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2024).
Activitatea principală a STOMACOM SERVICE SRL era Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice (CAEN 3313).
STOMACOM SERVICE SRL avea sediul social la adresa Str. Domnița Bălașa Nr. 2C, Et. 1, BIROUL E.6 SI SPATIUL TEHNIC E.7, Orș. Popești-Leordeni, Jud. Ilfov, 77160.
Nu. STOMACOM SERVICE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].