Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STINEDAS SERV SRL (CUI 6664067) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 1994. Activitatea principală este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 115.095 lei (+42% față de 2024) și un profit net de 19.361 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 43.486 lei |
| 2017 | 41.268 lei |
| 2018 | 48.015 lei |
| 2019 | 52.883 lei |
| 2020 | 13.085 lei |
| 2021 | - |
| 2022 | 26.495 lei |
| 2023 | 53.005 lei |
| 2024 | 81.153 lei |
| 2025 | 115.095 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 115.095 | 81.153 | 53.005 | 26.495 | - | 13.085 | 52.883 | 48.015 | 41.268 | 43.486 |
| Profit net | 19.361 | 3.042 | -2.992 | 8.625 | -3.113 | -792 | 5.436 | 6.082 | 205 | 2.610 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 24.132 | 13.086 | 9.455 | 11.480 | 1.771 | 7.678 | 8.791 | 9.010 | 6.837 | 6.674 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 1.523 | - | 131 | - | - | 1.031 | - | - | - | - |
| Datorii | 4.531 | 4.171 | 3.582 | 2.615 | 0 | 2.794 | 3.115 | 2.688 | 2.671 | 2.713 |
| Capitaluri proprii | 19.601 | 8.915 | 5.873 | 8.865 | 1.771 | 4.884 | 5.676 | 6.322 | 4.166 | 3.961 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,33 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. STINEDAS SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a STINEDAS SERV SRL în 2025 a fost de 115.095 lei, în creștere cu 42% față de 2024.
În 2025, STINEDAS SERV SRL a înregistrat un profit net de 19.361 lei.
Activitatea principală a STINEDAS SERV SRL este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
STINEDAS SERV SRL are sediul social la adresa Str. DE MIJLOC Nr. 53, Ap. 6, Municipiul Brașov, Jud. Brașov, 2200.
Nu. STINEDAS SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. STINEDAS SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].