ActivăSRL

STEPDEVEL S.R.L.

Str. Barbu Ştefănescu Delavrancea Nr. 14, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500334

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
46774700
Reg. Com.
J2022002811080
Înființată
2 septembrie 2022
Vechime
4 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
368 mii lei
Profit net 2025
292 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.09.2022

Rezumat

Pe scurt

STEPDEVEL S.R.L. (CUI 46774700) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 367.676 lei (-14% față de 2024) și un profit net de 291.849 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46774700
Nr. Reg. Com.
J2022002811080
EUID
ROONRC.J2022002811080
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
2 septembrie 2022
Vechime
4 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Barbu Ştefănescu Delavrancea Nr. 14, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500334

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HU••• MĂDĂ••• VALEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-14,4% față de 2024

367.676 RON

2024: 429.567 RON

0200k400k600k2022202320242025Anul 2022: 128.270 RONAnul 2023: 370.278 RONAnul 2024: 429.567 RONAnul 2025: 367.676 RON

Profit net 2025

-20,0% față de 2024

291.849 RON

2024: 365.007 RON

0100k200k300k400k2022202320242025Anul 2022: 115.581 RONAnul 2023: 319.417 RONAnul 2024: 365.007 RONAnul 2025: 291.849 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    368 mii lei
    Profit net
    292 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    430 mii lei
    Profit net
    365 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    370 mii lei
    Profit net
    319 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    116 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
79%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 79,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,26Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,26 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
16%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

16% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2811/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STEPDEVEL S.R.L.

Este STEPDEVEL S.R.L. activă?

Da. STEPDEVEL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STEPDEVEL S.R.L.?

Cifra de afaceri a STEPDEVEL S.R.L. în 2025 a fost de 367.676 lei, în scădere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut STEPDEVEL S.R.L. în 2025?

În 2025, STEPDEVEL S.R.L. a înregistrat un profit net de 291.849 lei.

Ce activitate are STEPDEVEL S.R.L.?

Activitatea principală a STEPDEVEL S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul STEPDEVEL S.R.L.?

STEPDEVEL S.R.L. are sediul social la adresa Str. Barbu Ștefănescu Delavrancea Nr. 14, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500334.

STEPDEVEL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. STEPDEVEL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

STEPDEVEL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. STEPDEVEL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STEPDEVEL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].