Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 59,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STENCO ENGINEERING S.R.L. (CUI 39381326) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2018. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 188.391 lei (+43% față de 2024) și un profit net de 112.790 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2018 | 89.571 lei |
| 2019 | 130.310 lei |
| 2020 | 171.675 lei |
| 2021 | 157.534 lei |
| 2022 | 297.208 lei |
| 2023 | 154.171 lei |
| 2024 | 131.792 lei |
| 2025 | 188.391 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 188.391 | 131.792 | 154.171 | 297.208 | 157.534 | 171.675 | 130.310 | 89.571 |
| Profit net | 112.790 | 67.609 | 91.669 | 161.606 | 109.706 | 87.779 | 41.676 | 61.008 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | 0 | 0 | 131 |
| Active circulante | 137.143 | 226.583 | 118.997 | 179.537 | 204.431 | 210.630 | 125.637 | 70.487 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 105.910 | 45.277 | 9.356 | 136.382 | 1.427 | 17.094 | 13.826 | 935 |
| Datorii | 24.526 | 159.309 | 9.284 | 17.691 | 12.111 | 22.429 | 22.866 | 9.410 |
| Capitaluri proprii | 113.030 | 67.849 | 109.898 | 161.846 | 192.320 | 190.662 | 102.884 | 61.208 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 59,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,59 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
18% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. STENCO ENGINEERING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a STENCO ENGINEERING S.R.L. în 2025 a fost de 188.391 lei, în creștere cu 43% față de 2024.
În 2025, STENCO ENGINEERING S.R.L. a înregistrat un profit net de 112.790 lei.
Activitatea principală a STENCO ENGINEERING S.R.L. este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
STENCO ENGINEERING S.R.L. are sediul social la adresa SG. MAJ. DUMITRU SAMOILĂ Nr. 8, Bl. 69, Sc. 4, Et. 3, Ap. 56, CAMERA 1, București Sectorul 4, Jud. București.
Nu. STENCO ENGINEERING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. STENCO ENGINEERING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].