ActivăSRL

STEMARADI SRL

Str. Bujorului Nr. 72, Sat Gologanu Com. Gologanu, Jud. Vrancea, 627206

CAEN 146: Creșterea porcinelor

CUI
11827519
Reg. Com.
J1999000205391
Înființată
25 mai 1999
Vechime
27 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
4,8 mil. lei
Profit net 2025
110 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.06.1999

Rezumat

Pe scurt

STEMARADI SRL (CUI 11827519) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Gologanu, județul Vrancea, înființată în 1999. Activitatea principală este Creșterea porcinelor (CAEN 0146).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,83 mil. lei (-17% față de 2024) și un profit net de 110.145 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11827519
Nr. Reg. Com.
J1999000205391
EUID
ROONRC.J1999000205391
Cod CAEN principal
146 - Creșterea porcinelor
Data înființării
25 mai 1999
Vechime
27 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bujorului Nr. 72, Sat Gologanu Com. Gologanu, Jud. Vrancea, 627206

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0237••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ŞTE••• DUMI•••
  • ŞTE••• MARIN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-16,6% față de 2024

4.829.102 RON

2024: 5.789.891 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.273.236 RONAnul 2017: 4.055.155 RONAnul 2018: 4.461.836 RONAnul 2019: 3.758.761 RONAnul 2020: 3.764.099 RONAnul 2021: 4.264.898 RONAnul 2022: 5.472.896 RONAnul 2023: 4.128.305 RONAnul 2024: 5.789.891 RONAnul 2025: 4.829.102 RON

Profit net 2025

+6,2% față de 2024

110.145 RON

2024: 103.690 RON

-500k0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 446.962 RONAnul 2017: 232.901 RONAnul 2018: 772.343 RONAnul 2019: 965.364 RONAnul 2020: -89.792 RONAnul 2021: 188.244 RONAnul 2022: 1.254.833 RONAnul 2023: 278.860 RONAnul 2024: 103.690 RONAnul 2025: 110.145 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    110 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    5,8 mil. lei
    Profit net
    104 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4,1 mil. lei
    Profit net
    279 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    5,5 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    188 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3,8 mil. lei
    Profit net
    -90 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,8 mil. lei
    Profit net
    965 mii lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    4,5 mil. lei
    Profit net
    772 mii lei
    Angajați
    7
  • 2017

    Cifra de afaceri
    4,1 mil. lei
    Profit net
    233 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    447 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,3%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,97Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 97% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
56%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2000

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1999

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/205/1999.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STEMARADI SRL

Este STEMARADI SRL activă?

Da. STEMARADI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STEMARADI SRL?

Cifra de afaceri a STEMARADI SRL în 2025 a fost de 4.829.102 lei (4,83 mil. lei), în scădere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut STEMARADI SRL în 2025?

În 2025, STEMARADI SRL a înregistrat un profit net de 110.145 lei.

Ce activitate are STEMARADI SRL?

Activitatea principală a STEMARADI SRL este Creșterea porcinelor (CAEN 0146).

Unde are sediul STEMARADI SRL?

STEMARADI SRL are sediul social la adresa Str. Bujorului Nr. 72, Sat Gologanu Com. Gologanu, Jud. Vrancea, 627206.

STEMARADI SRL este plătitoare de TVA?

Da. STEMARADI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

STEMARADI SRL are datorii la ANAF?

Da. STEMARADI SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STEMARADI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].