Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STELYANCA SRL (CUI 3722422) este o societate cu răspundere limitată activă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 1993. Activitatea principală este Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN 5540).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 31.500 lei (-18% față de 2024) și un profit net de 10.495 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 213.077 lei |
| 2017 | 184.541 lei |
| 2018 | 165.616 lei |
| 2019 | 169.337 lei |
| 2020 | 137.894 lei |
| 2021 | 146.651 lei |
| 2022 | 127.889 lei |
| 2023 | 41.503 lei |
| 2024 | 38.317 lei |
| 2025 | 31.500 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 31.500 | 38.317 | 41.503 | 127.889 | 146.651 | 137.894 | 169.337 | 165.616 | 184.541 | 213.077 |
| Profit net | 10.495 | 2.165 | 2.934 | 11.690 | 20.272 | 386 | 3.430 | 2.065 | 3.997 | 16.726 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 19.387 | 27.630 | 40.823 | 43.951 | 30.378 | 30.816 | 34.030 | 38.321 | 42.642 | 43.802 |
| Active circulante | 51.825 | 33.522 | 45.709 | 46.009 | 59.220 | 38.709 | 39.572 | 33.568 | 35.131 | 42.567 |
| Stocuri | - | - | 2.940 | 7.808 | 4.848 | 4.564 | 5.831 | 5.102 | 7.073 | 8.601 |
| Creanțe | - | - | 36 | 36 | 139 | 1.836 | - | 710 | 164 | - |
| Datorii | 4.232 | 4.667 | 19.341 | 12.513 | 3.569 | 4.278 | 4.801 | 4.453 | 5.537 | 5.036 |
| Capitaluri proprii | 66.980 | 56.485 | 67.191 | 77.447 | 86.029 | 65.757 | 68.801 | 67.436 | 72.236 | 81.733 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 12,25 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
5,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. STELYANCA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a STELYANCA SRL în 2025 a fost de 31.500 lei, în scădere cu 18% față de 2024.
În 2025, STELYANCA SRL a înregistrat un profit net de 10.495 lei.
Activitatea principală a STELYANCA SRL este Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN 5540).
STELYANCA SRL are sediul social la adresa Str. LUCIAN BLAGA Nr. 2, Bl. A.53, Et. P, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 1000.
Nu. STELYANCA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. STELYANCA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].