STELMAN SRL Radiată SRL

Înființată 12.10.2007
Sat Erbiceni, Comuna Erbiceni, Jud. Iaşi 1520, Fabricarea încălțămintei

Prezentare

Pe scurt

STELMAN SRL (CUI 22562131) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Erbiceni, Comuna Erbiceni, județul Iași, înființată în 2007 și radiată în 2026. Activitatea principală era Fabricarea încălțămintei (CAEN 1520).

Ultimul bilanț, din 2022, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 2.718 lei, cu 1 angajat.

Cifra de afaceri 2024
-
Profit net 2024
0lei
Angajați 2024
-
Marjă netă
-
Capital social
500lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2015-2024
Cifra de afaceri
AnValoare
201594.684 lei
201665.444 lei
20170 lei
20180 lei
20190 lei
20200 lei
20210 lei
20220 lei
20230 lei
2024-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Cifra de afaceri-000000065.44494.684
Profit net00-2.718-50-4.9370-3-20.628-9.234-34.383
Număr mediu de angajați-010100122
Active imobilizate12.38712.38712.38712.38712.38712.38712.38712.38713.93537.190
Active circulante51.66451.66451.66454.10256.12559.08959.08971.42991.064142.888
Stocuri15.37715.37715.37717.32817.32817.32817.32817.32818.09719.035
Creanțe20.89820.89820.89820.89820.89820.89820.89830.88930.88929.889
Datorii12.03112.03112.03111.75113.72411.75111.75124.08824.64230.487
Capitaluri proprii52.02052.02052.02054.73854.78859.72559.72559.72880.357149.591
Ultimul bilanț: 2024. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2024

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
4,29 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,29 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
19% Față de anul anterior: stabil

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 16.01.2026

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
22562131
Nr. Reg. Com.
J22/2877/2007
EUID
ROONRC.J22/2877/2007
Cod CAEN principal
1520, Fabricarea încălțămintei
Data înființării
12 octombrie 2007
Vechime
19 ani
Formă juridică
SRL
Capital social
500 lei (bilanț 2024)
Adresă sediu
Sat Erbiceni, Comuna Erbiceni, Jud. Iaşi
Domiciliu fiscal
Str. Erbiceni Nr. FN, Sat Erbiceni Com. Erbiceni, Jud. Iaşi

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • MI••• ŞTE•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2025
  1. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
  3. Reactivată ca contribuabil de ANAF ANAF
2024
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2017
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2014
  1. Stare nouă la ONRC: Funcțiune ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
  3. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre STELMAN SRL

Este STELMAN SRL activă?

Nu. STELMAN SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Ce profit a avut STELMAN SRL în 2022?

În 2022, STELMAN SRL a înregistrat o pierdere netă de 2.718 lei.

Câți angajați avea STELMAN SRL?

Conform bilanțului pe 2022, STELMAN SRL a avut în medie 1 angajat.

Ce activitate avea STELMAN SRL?

Activitatea principală a STELMAN SRL era Fabricarea încălțămintei (CAEN 1520).

Unde avea sediul STELMAN SRL?

STELMAN SRL avea sediul social la adresa Sat Erbiceni, Comuna Erbiceni, Jud. Iași.

STELMAN SRL are datorii la ANAF?

Nu. STELMAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STELMAN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].