ActivăSRL

STEIN PROJECT SRL

, Bl. E2B, Sc. A, Et. P, Ap. 3, Sat Dancu Com. Holboca, Jud. Iaşi, 707252

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
27459340
Reg. Com.
J22/1320/2010
Înființată
4 octombrie 2010
Vechime
16 ani
Cifra de afaceri 2025
552 mii lei
Profit net 2025
-76 mii lei
Angajați 2025
8

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 01.07.2015

Rezumat

Pe scurt

STEIN PROJECT SRL (CUI 27459340) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dancu, comuna Holboca, județul Iași, înființată în 2010. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 552.178 lei (+29% față de 2024) și o pierdere netă de 75.785 lei, cu 8 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27459340
Nr. Reg. Com.
J22/1320/2010
EUID
ROONRC.J22/1320/2010
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
4 octombrie 2010
Vechime
16 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
, Bl. E2B, Sc. A, Et. P, Ap. 3, Sat Dancu Com. Holboca, Jud. Iaşi, 707252

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • I••• MAR••• IUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+28,7% față de 2024

552.178 RON

2024: 429.182 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 99.050 RONAnul 2020: 49.498 RONAnul 2021: 481.763 RONAnul 2022: 596.159 RONAnul 2023: 739.540 RONAnul 2024: 429.182 RONAnul 2025: 552.178 RON

Profit net 2025

+87,2% față de 2024

-75.785 RON

2024: -590.780 RON

-600k-400k-200k0200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -6.876 RONAnul 2017: -9.320 RONAnul 2018: -11.760 RONAnul 2019: 72.418 RONAnul 2020: 19.367 RONAnul 2021: -116.752 RONAnul 2022: -79.225 RONAnul 2023: 25.490 RONAnul 2024: -590.780 RONAnul 2025: -75.785 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    552 mii lei
    Profit net
    -76 mii lei
    Angajați
    8
  • 2024

    Cifra de afaceri
    429 mii lei
    Profit net
    -591 mii lei
    Angajați
    9
  • 2023

    Cifra de afaceri
    740 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    596 mii lei
    Profit net
    -79 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    482 mii lei
    Profit net
    -117 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-14%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 13,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,03Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 2,9% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
196%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

196% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2015

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  6. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2010 - 2014)
  1. 2014

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2012

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/1320/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STEIN PROJECT SRL

Este STEIN PROJECT SRL activă?

Da. STEIN PROJECT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STEIN PROJECT SRL?

Cifra de afaceri a STEIN PROJECT SRL în 2025 a fost de 552.178 lei, în creștere cu 29% față de 2024.

Ce profit a avut STEIN PROJECT SRL în 2025?

În 2025, STEIN PROJECT SRL a înregistrat o pierdere netă de 75.785 lei.

Ce activitate are STEIN PROJECT SRL?

Activitatea principală a STEIN PROJECT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul STEIN PROJECT SRL?

STEIN PROJECT SRL are sediul social la adresa , Bl. E2B, Sc. A, Et. P, Ap. 3, Sat Dancu Com. Holboca, Jud. Iași, 707252.

STEIN PROJECT SRL este plătitoare de TVA?

Da. STEIN PROJECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

STEIN PROJECT SRL are datorii la ANAF?

Nu. STEIN PROJECT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STEIN PROJECT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].