Marjă netă
SlabFirma a pierdut 65,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STEFANELEN SRL (CUI 8973808) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Balș, Oraș Balș, județul Olt, înființată în 1996. Activitatea principală este Activități de îngrijire zilnică pentru copii (CAEN 8891).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 492.464 lei și o pierdere netă de 322.928 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 0 lei |
| 2014 | 5.484 lei |
| 2015 | 562.647 lei |
| 2016 | 7.339 lei |
| 2017 | 96.493 lei |
| 2019 | 812.792 lei |
| 2020 | 5.610 lei |
| 2021 | 82.250 lei |
| 2022 | 35.082 lei |
| 2025 | 492.464 lei |
| Indicator | 2025 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 492.464 | 35.082 | 82.250 | 5.610 | 812.792 | 96.493 | 7.339 | 562.647 | 5.484 | 0 |
| Profit net | -322.928 | 8.438 | 22.102 | 470.963 | 669.064 | 5.924 | -72.041 | - | -27.827 | -4.036 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 3 | 3 | 3 | 5 | 6 | 7 | - | - | - |
| Active imobilizate | 2.246.256 | 2.222.285 | 2.206.558 | 2.206.558 | 2.101.212 | 2.140.474 | 2.188.367 | 1.691.127 | 822.999 | 167.501 |
| Active circulante | 1.839.439 | 995.254 | 610.302 | 631.181 | 777.550 | 293.926 | 120.624 | 452.442 | 602.832 | 24.935 |
| Stocuri | 496.063 | 506.419 | 132.641 | 155.828 | 173.773 | 127.788 | 47.969 | 13.338 | 17.518 | 12.199 |
| Creanțe | 1.302.401 | 488.911 | 477.392 | 474.892 | 600.665 | 164.102 | 69.967 | 392.363 | 172.779 | 10.656 |
| Datorii | 3.091.064 | 1.873.052 | 1.480.811 | 1.523.792 | 2.035.778 | 3.060.572 | 2.941.086 | 2.258.045 | 1.471.682 | 210.460 |
| Capitaluri proprii | 67.696 | 552.624 | 544.186 | 522.084 | 51.121 | -626.172 | -632.095 | -114.476 | -45.851 | -18.024 |
Firma a pierdut 65,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 60% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
76% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. STEFANELEN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a STEFANELEN SRL în 2025 a fost de 492.464 lei.
În 2025, STEFANELEN SRL a înregistrat o pierdere netă de 322.928 lei.
Activitatea principală a STEFANELEN SRL este Activități de îngrijire zilnică pentru copii (CAEN 8891).
STEFANELEN SRL are sediul social la adresa Str. N.BALCESCU Nr. 123, Bl. B, Sc. 1, Ap. 8, Loc. Balș, Oraș Balș, Jud. Olt, 235100.
Da. STEFANELEN SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. STEFANELEN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].