ActivăSRL

ŞTEFĂNEL SRL

Str. Constantin Dobrogeanu Gherea Nr. -, Bl. B12, Sc. B, Et. 1, Ap. 25, Mun. Slobozia, Jud. Ialomiţa, 920033

CAEN 4781: Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

CUI
15798157
Reg. Com.
J21/428/2003
Înființată
7 octombrie 2003
Vechime
23 de ani
Cifra de afaceri 2025
31 mii lei
Profit net 2025
88 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.10.2003

Rezumat

Pe scurt

ȘTEFĂNEL SRL (CUI 15798157) este o societate cu răspundere limitată activă din Slobozia, județul Ialomița, înființată în 2003. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN 4781).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 31.017 lei (-25% față de 2024) și un profit net de 87.907 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15798157
Nr. Reg. Com.
J21/428/2003
EUID
ROONRC.J21/428/2003
Cod CAEN principal
4781 - Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
Data înființării
7 octombrie 2003
Vechime
23 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Constantin Dobrogeanu Gherea Nr. -, Bl. B12, Sc. B, Et. 1, Ap. 25, Mun. Slobozia, Jud. Ialomiţa, 920033

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CIOCÂR••• ŞTE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-24,7% față de 2024

31.017 RON

2024: 41.178 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 22.239 RONAnul 2017: 27.243 RONAnul 2018: 36.314 RONAnul 2019: 50.122 RONAnul 2020: 29.730 RONAnul 2021: 37.011 RONAnul 2022: 38.019 RONAnul 2023: 40.676 RONAnul 2024: 41.178 RONAnul 2025: 31.017 RON

Profit net 2025

+4335,3% față de 2024

87.907 RON

2024: 1.982 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -8.956 RONAnul 2017: -16.979 RONAnul 2018: 5.432 RONAnul 2019: 5.818 RONAnul 2020: 3.598 RONAnul 2021: -12.973 RONAnul 2022: -14.851 RONAnul 2023: 1.736 RONAnul 2024: 1.982 RONAnul 2025: 87.907 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
283%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 283,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,68Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 68% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
147%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

147% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2013

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2003

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/428/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ŞTEFĂNEL SRL

Este ȘTEFĂNEL SRL activă?

Da. ȘTEFĂNEL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ȘTEFĂNEL SRL?

Cifra de afaceri a ȘTEFĂNEL SRL în 2025 a fost de 31.017 lei, în scădere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut ȘTEFĂNEL SRL în 2025?

În 2025, ȘTEFĂNEL SRL a înregistrat un profit net de 87.907 lei.

Ce activitate are ȘTEFĂNEL SRL?

Activitatea principală a ȘTEFĂNEL SRL este Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN 4781).

Unde are sediul ȘTEFĂNEL SRL?

ȘTEFĂNEL SRL are sediul social la adresa Str. Constantin Dobrogeanu Gherea Nr. -, Bl. B12, Sc. B, Et. 1, Ap. 25, Mun. Slobozia, Jud. Ialomița, 920033.

ȘTEFĂNEL SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ȘTEFĂNEL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ȘTEFĂNEL SRL are datorii la ANAF?

Nu. ȘTEFĂNEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ŞTEFĂNEL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].