Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STE GAS SRL (CUI 15698123) este o societate cu răspundere limitată activă din Slatina, județul Olt, înființată în 2003. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 64.319 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 587.450 lei |
| 2017 | 648.697 lei |
| 2018 | 788.717 lei |
| 2019 | 773.984 lei |
| 2020 | 925.373 lei |
| 2021 | 1.815.339 lei |
| 2022 | 1.208.833 lei |
| 2023 | 171.509 lei |
| 2024 | 585.866 lei |
| 2025 | - |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 585.866 | 171.509 | 1.208.833 | 1.815.339 | 925.373 | 773.984 | 788.717 | 648.697 | 587.450 |
| Profit net | -64.319 | -364.682 | -207.940 | 419.702 | 387.389 | 75.854 | 58.548 | 45.440 | 889 | -14.424 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 111.022 | 103.546 | 121.546 | 142.512 | 165.494 | 188.822 | 228.418 | 260.897 | 313.177 | 312.611 |
| Active circulante | 628.789 | 700.589 | 1.049.478 | 1.235.381 | 947.508 | 776.062 | 606.852 | 436.408 | 524.941 | 595.853 |
| Stocuri | - | - | 875.632 | 1.165.535 | 517.674 | 743.461 | 599.645 | 425.581 | 510.883 | 457.614 |
| Creanțe | 18.133 | 114.362 | 11.805 | 48.398 | 69.911 | 4.310 | 3.791 | 2.610 | 5.092 | 4.130 |
| Datorii | 2.881 | 2.886 | 5.093 | 4.022 | 33.833 | 213.103 | 114.343 | 109.926 | 81.179 | 93.552 |
| Capitaluri proprii | 736.930 | 801.249 | 1.165.931 | 1.373.871 | 1.079.169 | 751.781 | 720.927 | 587.379 | 756.939 | 1.036.921 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 218,25 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. STE GAS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
În 2025, STE GAS SRL a înregistrat o pierdere netă de 64.319 lei.
Conform bilanțului pe 2025, STE GAS SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2024).
Activitatea principală a STE GAS SRL este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
STE GAS SRL are sediul social la adresa Str. ECATERINA TEODOROIU Nr. 34, Municipiul Slatina, Jud. Olt.
Da. STE GAS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. STE GAS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].