ActivăSRL

STARK STRUCTURE S.R.L.

Str. Corneliu Coposu Nr. 169, Et. Parter, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
47335100
Reg. Com.
J12/7381/2022
Înființată
19 decembrie 2022
Vechime
3 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2023
8,1 mil. lei
Profit net 2023
2,3 mil. lei
Angajați 2023
11

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.12.2022

Rezumat

Pe scurt

STARK STRUCTURE S.R.L. (CUI 47335100) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 8,07 mil. lei (+169.814% față de 2022) și un profit net de 2,32 mil. lei, cu 11 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
47335100
Nr. Reg. Com.
J12/7381/2022
EUID
ROONRC.J12/7381/2022
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
19 decembrie 2022
Vechime
3 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Corneliu Coposu Nr. 169, Et. Parter, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • OP••• DAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

+169813,6% față de 2022

8.067.497 RON

2022: 4.748 RON

03 mil5 mil8 mil10 mil20222023Anul 2022: 4.748 RONAnul 2023: 8.067.497 RON

Profit net 2023

+263050,4% față de 2022

2.318.355 RON

2022: 881 RON

01 mil2 mil3 mil20222023Anul 2022: 881 RONAnul 2023: 2.318.355 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    8,1 mil. lei
    Profit net
    2,3 mil. lei
    Angajați
    11
  • 2022

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    881 lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
29%Față de anul anterior: în creștere
20222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,70Față de anul anterior: în creștere
20222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,70 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
37%Față de anul anterior: în scădere
20222023

37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2025

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/7381/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STARK STRUCTURE S.R.L.

Este STARK STRUCTURE S.R.L. activă?

Da. STARK STRUCTURE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STARK STRUCTURE S.R.L.?

Cifra de afaceri a STARK STRUCTURE S.R.L. în 2023 a fost de 8.067.497 lei (8,07 mil. lei), în creștere cu 169.814% față de 2022.

Ce profit a avut STARK STRUCTURE S.R.L. în 2023?

În 2023, STARK STRUCTURE S.R.L. a înregistrat un profit net de 2,32 mil. lei (2.318.355 lei).

Ce activitate are STARK STRUCTURE S.R.L.?

Activitatea principală a STARK STRUCTURE S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul STARK STRUCTURE S.R.L.?

STARK STRUCTURE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Corneliu Coposu Nr. 169, Et. Parter, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

STARK STRUCTURE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. STARK STRUCTURE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

STARK STRUCTURE S.R.L. are datorii la ANAF?

Da. STARK STRUCTURE S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STARK STRUCTURE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].