Marjă netă
SlabFirma a pierdut 301,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STARCONS SERV S.R.L. (CUI 41545927) este o societate cu răspundere limitată din satul Lilieci, Comuna Hemeiuș, județul Bacău, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Firma se află în procedura insolvenței.
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 17.009 lei (-74% față de 2024) și o pierdere netă de 51.216 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 47.000 lei |
| 2020 | 4.748 lei |
| 2021 | 39.295 lei |
| 2022 | 24.689 lei |
| 2023 | 107.906 lei |
| 2024 | 66.057 lei |
| 2025 | 17.009 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 17.009 | 66.057 | 107.906 | 24.689 | 39.295 | 4.748 | 47.000 |
| Profit net | -51.216 | -13.780 | 9.483 | -5.634 | 33.559 | 1.734 | 43.413 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 122 |
| Active circulante | 482 | 8.561 | 49.464 | 42.503 | 56.500 | 10.601 | 50.551 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Creanțe | 479 | 3.519 | 43.899 | 42.150 | 56.000 | - | - |
| Datorii | 112.999 | 23.770 | 8.813 | 11.335 | 19.698 | 7.358 | 7.060 |
| Capitaluri proprii | -112.517 | -15.209 | 40.651 | 31.168 | 36.802 | 3.243 | 43.613 |
Firma a pierdut 301,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,4% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
23.444% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
STARCONS SERV S.R.L. se află în procedura insolvenței.
Cifra de afaceri a STARCONS SERV S.R.L. în 2025 a fost de 17.009 lei, în scădere cu 74% față de 2024.
În 2025, STARCONS SERV S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 51.216 lei.
Activitatea principală a STARCONS SERV S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
STARCONS SERV S.R.L. are sediul social la adresa LILIECI Nr. 775C, Sat Lilieci, Comuna Hemeiuș, Jud. Bacău, 607237.
Da. STARCONS SERV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. STARCONS SERV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].