Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STARCLEAN SOLUTIONS SRL (CUI 28392613) a fost o societate cu răspundere limitată din Constanța, înființată în 2011 și radiată în 2023. Activitatea principală era Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (CAEN 9601).
Ultimul bilanț, din 2022, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 26.502 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 119.690 lei |
| 2014 | 141.262 lei |
| 2015 | 126.746 lei |
| 2016 | 243.274 lei |
| 2017 | 164.027 lei |
| 2018 | 138.122 lei |
| 2019 | 139.032 lei |
| 2020 | 152.461 lei |
| 2021 | 24.536 lei |
| 2022 | - |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 24.536 | 152.461 | 139.032 | 138.122 | 164.027 | 243.274 | 126.746 | 141.262 | 119.690 |
| Profit net | -26.502 | -44.494 | 12.239 | -29.182 | -35.590 | 38.046 | 64.122 | 2 | 1.590 | -28.487 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | 2 | 4 |
| Active imobilizate | 2.841 | 20.357 | 46.969 | 77.102 | 99.945 | 131.362 | 68.810 | 62.972 | 88.161 | 119.511 |
| Active circulante | 5.881 | 4.134 | 22.626 | 16.356 | 24.128 | 18.886 | 30.938 | 17.454 | 27.469 | 4.355 |
| Stocuri | 2.785 | 2.785 | 2.158 | 2.646 | 2.997 | 4.060 | 5.064 | 2.955 | 6.134 | 2.247 |
| Creanțe | 3.070 | 1.284 | 16.765 | 8.271 | 10.164 | 13.483 | 16.705 | 12.903 | 18.166 | 2.023 |
| Datorii | 97.267 | 86.752 | 89.572 | 125.550 | 125.426 | 112.955 | 77.832 | 106.025 | 130.539 | 123.631 |
| Capitaluri proprii | -88.184 | -61.682 | -17.188 | -29.427 | -246 | 35.344 | -2.752 | -66.874 | -72.874 | -74.464 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 6% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1.071% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. STARCLEAN SOLUTIONS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
În 2022, STARCLEAN SOLUTIONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 26.502 lei.
Activitatea principală a STARCLEAN SOLUTIONS SRL era Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (CAEN 9601).
STARCLEAN SOLUTIONS SRL avea sediul social la adresa MR. ȘOFRAN Nr. 5, Bl. C1, Sc. A, Et. 2, Ap. 11, CAMERA NR.7, Municipiul Constanța, Jud. Constanța.
Nu. STARCLEAN SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].