Marjă netă
SlabFirma a pierdut 3,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STAR FOREVER SRL (CUI 5531410) este o societate cu răspundere limitată activă din Constanța, înființată în 1994. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 274.112 lei (+18% față de 2022) și o pierdere netă de 9.967 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 167.585 lei |
| 2015 | 238.096 lei |
| 2016 | 125.789 lei |
| 2017 | 133.129 lei |
| 2018 | 174.526 lei |
| 2019 | 158.173 lei |
| 2020 | 128.854 lei |
| 2021 | 176.595 lei |
| 2022 | 231.936 lei |
| 2023 | 274.112 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 274.112 | 231.936 | 176.595 | 128.854 | 158.173 | 174.526 | 133.129 | 125.789 | 238.096 | 167.585 |
| Profit net | -9.967 | 588.773 | 91.879 | -17.973 | -50.369 | -184.483 | -28.717 | -37.115 | 3 | 54.143 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | 3 |
| Active imobilizate | 110.964 | 133.768 | 37.796 | 33.836 | 50.174 | 68.477 | 250.711 | 195.175 | 198.127 | 231.405 |
| Active circulante | 17.951 | 42.003 | 40.754 | 31.006 | 3.811 | 17.184 | 11.339 | 6.330 | 2.425 | 27.402 |
| Stocuri | 3.055 | 7.809 | 1.585 | 9.260 | 2.378 | 10.194 | 9.695 | 4.517 | 1.140 | 2.691 |
| Creanțe | 5.974 | 30.282 | 7.502 | 6.168 | 1.353 | 988 | 690 | 1.624 | 90 | 23.399 |
| Datorii | 174.081 | 210.970 | 702.523 | 780.693 | 751.863 | 733.170 | 700.649 | 611.387 | 573.319 | 655.736 |
| Capitaluri proprii | -45.166 | -35.199 | -623.973 | -715.851 | -697.878 | -647.509 | -438.599 | -409.882 | -372.767 | -396.929 |
Firma a pierdut 3,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 10% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
135% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. STAR FOREVER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a STAR FOREVER SRL în 2023 a fost de 274.112 lei, în creștere cu 18% față de 2022.
În 2023, STAR FOREVER SRL a înregistrat o pierdere netă de 9.967 lei.
Activitatea principală a STAR FOREVER SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
STAR FOREVER SRL are sediul social la adresa ADAMCLISI, COMPLEX BROTĂCEI, LOT 1/1, Municipiul Constanța, Jud. Constanța.
Da. STAR FOREVER SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. STAR FOREVER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].