Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 60,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STAR '95 SRL (CUI 7161896) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Eforie Nord, Oraș Eforie, județul Constanța, înființată în 1995. Activitatea principală este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,53 mil. lei (-41% față de 2024) și un profit net de 2,15 mil. lei, cu 13 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 4.302.489 lei |
| 2017 | 3.690.217 lei |
| 2018 | 4.506.386 lei |
| 2019 | 8.041.188 lei |
| 2020 | 5.400.475 lei |
| 2021 | 6.263.402 lei |
| 2022 | 5.461.416 lei |
| 2023 | 4.653.100 lei |
| 2024 | 5.969.881 lei |
| 2025 | 3.533.186 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.533.186 | 5.969.881 | 4.653.100 | 5.461.416 | 6.263.402 | 5.400.475 | 8.041.188 | 4.506.386 | 3.690.217 | 4.302.489 |
| Profit net | 2.146.791 | 1.072.925 | 933.235 | 1.314.418 | 381.752 | 518.993 | 1.805.329 | 1.308.555 | 546.733 | 1.024.063 |
| Număr mediu de angajați | 13 | 15 | 15 | 19 | 24 | 20 | 14 | 14 | 14 | 16 |
| Active imobilizate | 19.139.696 | 18.028.173 | 16.576.279 | 16.557.182 | 16.608.838 | 15.520.715 | 14.968.503 | 15.191.650 | 15.386.310 | 15.348.894 |
| Active circulante | 3.064.275 | 1.910.940 | 1.087.265 | 1.341.011 | 2.058.974 | 2.221.816 | 2.273.278 | 2.406.939 | 2.398.255 | 2.161.404 |
| Stocuri | 2.278.135 | 1.414.624 | 852.129 | 994.174 | 1.274.393 | 1.219.471 | 1.916.829 | 2.143.609 | 2.171.838 | 1.954.262 |
| Creanțe | 475.256 | 266.988 | 104.918 | 218.622 | 516.140 | 91.942 | 157.836 | 10.765 | 189.536 | 38.834 |
| Datorii | 7.066.770 | 5.599.254 | 10.522.248 | 10.928.665 | 9.713.187 | 5.008.980 | 5.690.033 | 6.331.976 | 6.826.507 | 7.098.973 |
| Capitaluri proprii | 7.519.467 | 7.693.254 | 6.920.329 | 6.687.092 | 8.691.166 | 12.070.742 | 11.551.748 | 11.266.613 | 10.958.058 | 10.411.325 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 60,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 43% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
32% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. STAR '95 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a STAR '95 SRL în 2025 a fost de 3.533.186 lei (3,53 mil. lei), în scădere cu 41% față de 2024.
În 2025, STAR '95 SRL a înregistrat un profit net de 2,15 mil. lei (2.146.791 lei).
Activitatea principală a STAR '95 SRL este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).
STAR '95 SRL are sediul social la adresa B-dul REPUBLICII - RESTAURANT CENTRAL, Loc. Eforie Nord, Oraș Eforie, Jud. Constanța, 8700.
Da. STAR '95 SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. STAR '95 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].