STANOAE COM SRL Suspendată SRL

Înființată 05.01.2005
Sat Pipirig, Comuna Pipirig, Jud. Neamţ, 5687 0210, Silvicultură și alte activități forestiere

Prezentare

Pe scurt

STANOAE COM SRL (CUI 17095226) este o societate cu răspundere limitată din satul Pipirig, Comuna Pipirig, județul Neamț, înființată în 2005. Activitatea principală este Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN 0210). Activitatea firmei este suspendată.

În 2016 a raportat o cifră de afaceri de 116.667 lei (+43% față de 2015) și un profit net de 25.754 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2025
0lei
Profit net 2025
0lei
Angajați 2025
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
21ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2013-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201397.663 lei
201477.147 lei
201581.443 lei
2016116.667 lei
20190 lei
20200 lei
20220 lei
20230 lei
20240 lei
20250 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202020192016201520142013
Cifra de afaceri000000116.66781.44377.14797.663
Profit net00000025.754213.26213.255
Număr mediu de angajați000000--22
Active imobilizate000000-80.07780.07780.077
Active circulante20020020020020020025.65634.05016.28824.090
Stocuri00000021.18617.71215.21222.286
Creanțe0000004.47011.558474719
Datorii0000003.84220.04035.04156.106
Capitaluri proprii20020020020020020021.81494.08761.32448.061
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
0% Față de anul anterior: stabil

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Întrerupere temporară de activitatePerioadă de suspendare activitate expirată
Ultimul status ANAFSUSPENDARE ACTIVITATE din data 05.01.2023

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
17095226
Nr. Reg. Com.
J27/19/2005
EUID
ROONRC.J27/19/2005
Cod CAEN principal
0210, Silvicultură și alte activități forestiere
Data înființării
5 ianuarie 2005
Vechime
21 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Sat Pipirig, Comuna Pipirig, Jud. Neamţ, 5687
Domiciliu fiscal
, Sat Pipirig Com. Pipirig, Jud. Neamţ, 617325

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0233••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • STĂN••• NECU•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2017
  1. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
  3. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
  4. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2016
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2012
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2008
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2005
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/19/2005. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre STANOAE COM SRL

Este STANOAE COM SRL activă?

Nu. Activitatea STANOAE COM SRL este suspendată.

Care este cifra de afaceri a STANOAE COM SRL?

Cifra de afaceri a STANOAE COM SRL în 2016 a fost de 116.667 lei, în creștere cu 43% față de 2015.

Ce profit a avut STANOAE COM SRL în 2016?

În 2016, STANOAE COM SRL a înregistrat un profit net de 25.754 lei.

Ce activitate are STANOAE COM SRL?

Activitatea principală a STANOAE COM SRL este Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN 0210).

Unde are sediul STANOAE COM SRL?

STANOAE COM SRL are sediul social la adresa Sat Pipirig, Comuna Pipirig, Jud. Neamț, 5687.

STANOAE COM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. STANOAE COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

STANOAE COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. STANOAE COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STANOAE COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].