STAN CONF SRL Funcțiune SRL

Înființată 11.02.2015
RÂUL ŞOIMULUI Nr. 4, Bl. 47, Sc. 2, Et. 4, Ap. 29, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 40847 9529, Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Prezentare

Pe scurt

STAN CONF SRL (CUI 34091470) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2015. Activitatea principală este Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN 9529).

În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 15.422 lei (+261% față de 2018) și un profit net de 14.904 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2019
15,4 miilei
+261,3%, față de 2018
Profit net 2019
14,9 miilei
+532,1%, față de 2018
Angajați 2019
-
Marjă netă
96,6%
Capital social
200lei
Vechime
11ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2015-2019
Cifra de afaceri
AnValoare
20153.489 lei
201614.602 lei
20174.688 lei
20184.268 lei
201915.422 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20192018201720162015
Cifra de afaceri15.4224.2684.68814.6023.489
Profit net14.9042.358-6.8138.035-
Număr mediu de angajați---1-
Active imobilizate----1.020
Active circulante22.7717.4044.91811.8292.597
Stocuri-----
Creanțe-----
Datorii70123911120932
Capitaluri proprii22.0707.1654.80711.6203.585
Ultimul bilanț: 2019. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2019

Marjă netă

Bun
97% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 96,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
32,48 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 32,48 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
3,1% Față de anul anterior: în scădere

3,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 11.02.2015

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
34091470
Nr. Reg. Com.
J40/1616/2015
EUID
ROONRC.J40/1616/2015
Cod CAEN principal
9529, Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
Data înființării
11 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2019)
Adresă sediu
RÂUL ŞOIMULUI Nr. 4, Bl. 47, Sc. 2, Et. 4, Ap. 29, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 40847
Domiciliu fiscal
Str. Râul Şoimului Nr. 4, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40847

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0730••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • S••• GEORG•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2022
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2019
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2015
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/1616/2015. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre STAN CONF SRL

Este STAN CONF SRL activă?

Da. STAN CONF SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STAN CONF SRL?

Cifra de afaceri a STAN CONF SRL în 2019 a fost de 15.422 lei, în creștere cu 261% față de 2018.

Ce profit a avut STAN CONF SRL în 2019?

În 2019, STAN CONF SRL a înregistrat un profit net de 14.904 lei.

Ce activitate are STAN CONF SRL?

Activitatea principală a STAN CONF SRL este Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN 9529).

Unde are sediul STAN CONF SRL?

STAN CONF SRL are sediul social la adresa RÂUL ȘOIMULUI Nr. 4, Bl. 47, Sc. 2, Et. 4, Ap. 29, București Sectorul 4, Jud. București, 40847.

STAN CONF SRL este plătitoare de TVA?

Nu. STAN CONF SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

STAN CONF SRL are datorii la ANAF?

Nu. STAN CONF SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STAN CONF SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].