Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
STAFF SRL (CUI 4280612) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Buftea, Oraș Buftea, județul Ilfov, înființată în 1992. Activitatea principală este Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN 4329).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,77 mil. lei (+186% față de 2024) și un profit net de 542.302 lei, cu 10 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.912.483 lei |
| 2017 | 1.849.804 lei |
| 2018 | 2.313.568 lei |
| 2019 | 2.289.578 lei |
| 2020 | 3.057.333 lei |
| 2021 | 4.660.023 lei |
| 2022 | 4.198.309 lei |
| 2023 | 4.401.291 lei |
| 2024 | 1.316.996 lei |
| 2025 | 3.771.699 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.771.699 | 1.316.996 | 4.401.291 | 4.198.309 | 4.660.023 | 3.057.333 | 2.289.578 | 2.313.568 | 1.849.804 | 1.912.483 |
| Profit net | 542.302 | -943.161 | 586.250 | 1.623.078 | 1.119.775 | 803.885 | 160.522 | 93.145 | 304.110 | 89.244 |
| Număr mediu de angajați | 10 | 11 | 11 | 12 | 14 | 15 | 15 | 14 | 14 | 17 |
| Active imobilizate | 2.029.339 | 2.129.535 | 2.356.215 | 1.584.251 | 1.267.352 | 1.327.988 | 1.228.046 | 1.207.794 | 1.300.689 | 958.319 |
| Active circulante | 1.654.415 | 1.561.016 | 2.173.743 | 2.849.101 | 2.326.155 | 1.914.276 | 453.150 | 420.531 | 443.438 | 610.991 |
| Stocuri | 744.861 | 525.823 | 210.973 | 320.499 | 496.094 | 566.366 | 76.209 | 57.389 | 155.774 | 82.136 |
| Creanțe | 145.961 | 306.458 | 150.347 | 350.488 | 272.409 | 211.996 | 199.345 | 241.527 | 266.257 | 475.043 |
| Datorii | 1.099.346 | 1.428.821 | 1.381.376 | 1.503.577 | 894.537 | 1.248.960 | 778.453 | 974.593 | 1.098.659 | 1.164.600 |
| Capitaluri proprii | 3.100.976 | 2.558.674 | 3.501.835 | 2.915.584 | 2.676.293 | 1.556.518 | 752.633 | 565.589 | 471.239 | 404.743 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,50 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. STAFF SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a STAFF SRL în 2025 a fost de 3.771.699 lei (3,77 mil. lei), în creștere cu 186% față de 2024.
În 2025, STAFF SRL a înregistrat un profit net de 542.302 lei.
Activitatea principală a STAFF SRL este Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN 4329).
STAFF SRL are sediul social la adresa Str. LUCEAFARULUI Nr. 6A, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Jud. Ilfov, 9671.
Da. STAFF SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. STAFF SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].