ActivăSRL

STADION SRL

Nr. 401, Sat Zimandu Nou Com. Zimandu Nou, Jud. Arad, 317425

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
18079385
Reg. Com.
J2005001899020
Înființată
27 octombrie 2005
Vechime
20 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
100 mii lei
Profit net 2025
-13 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.10.2005

Rezumat

Pe scurt

STADION SRL (CUI 18079385) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Zimandu Nou, județul Arad, înființată în 2005. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 99.625 lei (+56% față de 2024) și o pierdere netă de 12.739 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18079385
Nr. Reg. Com.
J2005001899020
EUID
ROONRC.J2005001899020
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
27 octombrie 2005
Vechime
20 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 401, Sat Zimandu Nou Com. Zimandu Nou, Jud. Arad, 317425

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0721••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BUTN••• GHIOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+55,7% față de 2024

99.625 RON

2024: 63.965 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 934.448 RONAnul 2017: 882.201 RONAnul 2018: 141.085 RONAnul 2019: 119.875 RONAnul 2020: 306.849 RONAnul 2021: 670.957 RONAnul 2022: 440.716 RONAnul 2023: 387.101 RONAnul 2024: 63.965 RONAnul 2025: 99.625 RON

Profit net 2025

+24,0% față de 2024

-12.739 RON

2024: -16.767 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -135.716 RONAnul 2017: 178.876 RONAnul 2018: -100.082 RONAnul 2019: -143.944 RONAnul 2020: -127.224 RONAnul 2021: -141.154 RONAnul 2022: -86.807 RONAnul 2023: -80.054 RONAnul 2024: -16.767 RONAnul 2025: -12.739 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    100 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    387 mii lei
    Profit net
    -80 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    441 mii lei
    Profit net
    -87 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    671 mii lei
    Profit net
    -141 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    307 mii lei
    Profit net
    -127 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    120 mii lei
    Profit net
    -144 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    -100 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    882 mii lei
    Profit net
    179 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    934 mii lei
    Profit net
    -136 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-13%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 12,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,07Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 7% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
970%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

970% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/1899/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre STADION SRL

Este STADION SRL activă?

Da. STADION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a STADION SRL?

Cifra de afaceri a STADION SRL în 2025 a fost de 99.625 lei, în creștere cu 56% față de 2024.

Ce profit a avut STADION SRL în 2025?

În 2025, STADION SRL a înregistrat o pierdere netă de 12.739 lei.

Ce activitate are STADION SRL?

Activitatea principală a STADION SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul STADION SRL?

STADION SRL are sediul social la adresa Nr. 401, Sat Zimandu Nou Com. Zimandu Nou, Jud. Arad, 317425.

STADION SRL este plătitoare de TVA?

Da. STADION SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

STADION SRL are datorii la ANAF?

Nu. STADION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre STADION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].