Marjă netă
SlabFirma a pierdut 185,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SSM & SU SRL (CUI 24237277) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2008. Activitatea principală este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 19.220 lei (+122% față de 2024) și o pierdere netă de 35.596 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 24.533 lei |
| 2017 | 20.825 lei |
| 2018 | 8.834 lei |
| 2019 | 24.255 lei |
| 2020 | 20.774 lei |
| 2021 | 24.610 lei |
| 2022 | 4.460 lei |
| 2023 | 47.285 lei |
| 2024 | 8.670 lei |
| 2025 | 19.220 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 19.220 | 8.670 | 47.285 | 4.460 | 24.610 | 20.774 | 24.255 | 8.834 | 20.825 | 24.533 |
| Profit net | -35.596 | -42.982 | -6.059 | -13.916 | -10.538 | -2.108 | 10.820 | -3.776 | 5.210 | 11.578 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | 159 | 477 | - | - | - | - | - | - | 721 |
| Active circulante | 12.214 | 7.750 | 45.464 | 66.635 | 82.100 | 92.196 | 93.725 | 82.548 | 86.737 | 80.401 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 10.725 | 5.725 | 8.075 | - | - | 14.992 | 12.548 | 13.697 | 14.981 | 10.119 |
| Datorii | 48.215 | 8.314 | 3.364 | 553 | 2.102 | 1.660 | 1.081 | 724 | 1.137 | 732 |
| Capitaluri proprii | -36.001 | -405 | 42.577 | 66.082 | 79.998 | 90.536 | 92.644 | 81.824 | 85.600 | 80.390 |
Firma a pierdut 185,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 25% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
395% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SSM & SU SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SSM & SU SRL în 2025 a fost de 19.220 lei, în creștere cu 122% față de 2024.
În 2025, SSM & SU SRL a înregistrat o pierdere netă de 35.596 lei.
Activitatea principală a SSM & SU SRL este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).
SSM & SU SRL are sediul social la adresa Aleea CITADELEI Nr. 6, Bl. C22, Sc. B, Et. 4, Ap. 18, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș.
Nu. SSM & SU SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SSM & SU SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].