Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SSC SERVICII S.R.L. (CUI 34792975) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Tânganu, Comuna Cernica, județul Ilfov, înființată în 2015. Activitatea principală este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 58.231 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.475.485 lei |
| 2017 | 1.114.663 lei |
| 2018 | 341.717 lei |
| 2019 | 82.095 lei |
| 2020 | 896 lei |
| 2021 | 20.047 lei |
| 2022 | 4.884 lei |
| 2023 | 33.549 lei |
| 2024 | 30.000 lei |
| 2025 | - |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 30.000 | 33.549 | 4.884 | 20.047 | 896 | 82.095 | 341.717 | 1.114.663 | 1.475.485 |
| Profit net | -58.231 | -94.493 | -75.131 | -182.212 | -164.342 | -113.660 | -134.183 | 3.664 | -19.374 | -21.178 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | 1 | 3 | 5 |
| Active imobilizate | 380.256 | 430.086 | 508.316 | 610.040 | 749.502 | 612.320 | 707.881 | - | - | 58 |
| Active circulante | 3.912 | 3.722 | 40.642 | 15.357 | 56.934 | 70.805 | 73.972 | 168.469 | 333.339 | 85.187 |
| Stocuri | - | - | 162 | 162 | 162 | 64.827 | 64.827 | 155.171 | 12.006 | 38.738 |
| Creanțe | 227 | 37 | 93 | 5.344 | 51.030 | 4.736 | 3.108 | 8.352 | 287.699 | 12.112 |
| Datorii | 1.209.478 | 1.200.887 | 1.221.544 | 1.224.573 | 1.223.400 | 964.940 | 920.815 | 619.636 | 341.781 | 117.092 |
| Capitaluri proprii | -825.310 | -767.079 | -672.586 | -597.455 | -415.243 | -250.901 | -137.241 | -3.057 | -6.721 | -31.847 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,3% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
315% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SSC SERVICII S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
În 2025, SSC SERVICII S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 58.231 lei.
Activitatea principală a SSC SERVICII S.R.L. este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).
SSC SERVICII S.R.L. are sediul social la adresa Burebista Nr. 41A, Sat Tânganu, Comuna Cernica, Jud. Ilfov, 77039.
Da. SSC SERVICII S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SSC SERVICII S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].