ActivăSRL

SPELL SUPPORT S.R.L.

Str. Octavian Goga Nr. 37, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400698

CAEN 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației

CUI
35570861
Reg. Com.
J12/429/2016
Înființată
2 februarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
80 mii lei
Profit net 2025
-19 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.02.2016

Rezumat

Pe scurt

SPELL SUPPORT S.R.L. (CUI 35570861) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 79.765 lei (-1,8% față de 2024) și o pierdere netă de 18.821 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35570861
Nr. Reg. Com.
J12/429/2016
EUID
ROONRC.J12/429/2016
Cod CAEN principal
6202 - Activități de consultanță în tehnologia informației
Data înființării
2 februarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Octavian Goga Nr. 37, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400698

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FER••• ATT••• ZOL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-1,8% față de 2024

79.765 RON

2024: 81.190 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 18.080 RONAnul 2017: 38.210 RONAnul 2018: 35.448 RONAnul 2019: 198.029 RONAnul 2020: 43.168 RONAnul 2021: 90.079 RONAnul 2022: 73.544 RONAnul 2023: 70.005 RONAnul 2024: 81.190 RONAnul 2025: 79.765 RON

Profit net 2025

-112,3% față de 2024

-18.821 RON

2024: -8.866 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 10.157 RONAnul 2017: 2.002 RONAnul 2018: 1.133 RONAnul 2019: 142.716 RONAnul 2020: 5.407 RONAnul 2021: 45.410 RONAnul 2022: 6.352 RONAnul 2023: -21.546 RONAnul 2024: -8.866 RONAnul 2025: -18.821 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    198 mii lei
    Profit net
    143 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-24%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 23,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,23Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 23% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
244%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

244% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Schimbarea denumirii

    SPELL SUPPORT SRL-D → SPELL SUPPORT S.R.L.

  2. Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2019, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  3. Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2020

    Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2019, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  5. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2016 - 2016)
  1. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/429/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SPELL SUPPORT S.R.L.

Este SPELL SUPPORT S.R.L. activă?

Da. SPELL SUPPORT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SPELL SUPPORT S.R.L.?

Cifra de afaceri a SPELL SUPPORT S.R.L. în 2025 a fost de 79.765 lei, în scădere cu 1,8% față de 2024.

Ce profit a avut SPELL SUPPORT S.R.L. în 2025?

În 2025, SPELL SUPPORT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 18.821 lei.

Ce activitate are SPELL SUPPORT S.R.L.?

Activitatea principală a SPELL SUPPORT S.R.L. este Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

Unde are sediul SPELL SUPPORT S.R.L.?

SPELL SUPPORT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Octavian Goga Nr. 37, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400698.

SPELL SUPPORT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SPELL SUPPORT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SPELL SUPPORT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SPELL SUPPORT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SPELL SUPPORT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].