ActivăSRL

SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL

Aleea Borsec Nr. 1, Sc. 1, Et. 2, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400408

CAEN 4333: Lucrări de pardosire și placare a pereților

CUI
30278050
Reg. Com.
J2012001509127
Înființată
6 iunie 2012
Vechime
14 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
4,4 mil. lei
Profit net 2025
32 mii lei
Angajați 2025
11

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.06.2012

Rezumat

Pe scurt

SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL (CUI 30278050) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,43 mil. lei (+25% față de 2024) și un profit net de 31.748 lei, cu 11 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30278050
Nr. Reg. Com.
J2012001509127
EUID
ROONRC.J2012001509127
Cod CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
Data înființării
6 iunie 2012
Vechime
14 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Borsec Nr. 1, Sc. 1, Et. 2, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400408

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MI••• MI••• ŞTE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+25,5% față de 2024

4.429.812 RON

2024: 3.530.528 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 149.013 RONAnul 2017: 200.517 RONAnul 2018: 435.558 RONAnul 2019: 426.516 RONAnul 2020: 750.710 RONAnul 2021: 1.282.985 RONAnul 2022: 1.861.922 RONAnul 2023: 1.606.640 RONAnul 2024: 3.530.528 RONAnul 2025: 4.429.812 RON

Profit net 2025

-96,4% față de 2024

31.748 RON

2024: 889.881 RON

-500k0500k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 22.052 RONAnul 2017: -111.932 RONAnul 2018: 9.114 RONAnul 2019: -33.798 RONAnul 2020: 46.541 RONAnul 2021: 213.156 RONAnul 2022: 228.585 RONAnul 2023: 61.993 RONAnul 2024: 889.881 RONAnul 2025: 31.748 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    4,4 mil. lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    11
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    890 mii lei
    Angajați
    10
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    13
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    229 mii lei
    Angajați
    16
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    213 mii lei
    Angajați
    14
  • 2020

    Cifra de afaceri
    751 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    427 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    436 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    201 mii lei
    Profit net
    -112 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    149 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,64Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 64% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
97%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

97% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2017

    Schimbarea denumirii

    SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL-D → SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL

  5. Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2015, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  6. 2016

    Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2015, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2012 - 2012)
  1. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1509/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL

Este SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL activă?

Da. SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 4.429.812 lei (4,43 mil. lei), în creștere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 31.748 lei.

Ce activitate are SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Unde are sediul SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL?

SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Aleea Borsec Nr. 1, Sc. 1, Et. 2, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400408.

SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SPECIAL P&M CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].