Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SPARD TEAM SRL (CUI 26728564) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2010. Activitatea principală este Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8690).
În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 271.336 lei (+26% față de 2016) și un profit net de 169.746 lei, cu 11 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | 7.667 lei |
| 2011 | 26.415 lei |
| 2012 | 158.309 lei |
| 2013 | 114.880 lei |
| 2014 | 113.398 lei |
| 2015 | 171.352 lei |
| 2016 | 215.819 lei |
| 2017 | 271.336 lei |
| 2019 | - |
| 2020 | - |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | - | 271.336 | 215.819 | 171.352 | 113.398 | 114.880 | 158.309 | 26.415 | 7.667 |
| Profit net | 0 | 0 | 169.746 | 15.430 | 4 | 68.308 | 71.059 | 8.329 | 1.894 | 998 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 11 | 10 | - | 5 | 5 | 2 | 0 | - |
| Active imobilizate | 12.542 | 12.542 | 13.516 | 3.078 | 4.078 | 0 | 0 | 0 | 0 | 357 |
| Active circulante | 333.853 | 333.853 | 349.846 | 184.075 | 165.193 | 156.576 | 91.908 | 37.857 | 4.729 | 2.766 |
| Stocuri | - | - | 0 | 0 | 62.051 | 7.360 | 427 | 139 | - | 1.583 |
| Creanțe | 33.114 | 33.114 | 33.564 | 12.159 | 17.031 | 16.381 | 13.331 | 25.251 | 808 | 508 |
| Datorii | 1.897 | 1.897 | 15.022 | 8.559 | 6.107 | 5.788 | 9.428 | 26.436 | 1.637 | 1.925 |
| Capitaluri proprii | 344.498 | 344.498 | 348.340 | 178.594 | 163.164 | 150.788 | 82.480 | 11.421 | 3.092 | 1.198 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 175,99 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SPARD TEAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SPARD TEAM SRL în 2017 a fost de 271.336 lei, în creștere cu 26% față de 2016.
În 2017, SPARD TEAM SRL a înregistrat un profit net de 169.746 lei.
Activitatea principală a SPARD TEAM SRL este Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8690).
SPARD TEAM SRL are sediul social la adresa BARAJUL LOTRU Nr. 11, Bl. M4A1, Sc. 1, Ap. 4, PARTER, CAMERA NR. 1, București Sectorul 3, Jud. București, 32746.
Nu. SPARD TEAM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SPARD TEAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].