Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SOSA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 26651789) este o societate cu răspundere limitată din Oradea, județul Bihor, înființată în 2010. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Firma este în lichidare.
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10.975 lei (-44% față de 2024) și un profit net de 2.180 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 14.755 lei |
| 2017 | 16.240 lei |
| 2018 | 8.509 lei |
| 2019 | 13.392 lei |
| 2020 | 3.538 lei |
| 2021 | 2.980 lei |
| 2022 | 5.803 lei |
| 2023 | 547 lei |
| 2024 | 19.690 lei |
| 2025 | 10.975 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.975 | 19.690 | 547 | 5.803 | 2.980 | 3.538 | 13.392 | 8.509 | 16.240 | 14.755 |
| Profit net | 2.180 | -21.057 | -280 | 3.057 | 2.035 | -4.398 | 23.244 | 2.661 | 21 | 5.339 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | - | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 31.195 | 31.902 | 32.608 | 33.314 | 34.020 | 34.726 | 35.432 | 36.139 | 38.403 | 39.483 |
| Active circulante | 9.619 | 20.288 | 662 | 9.646 | 4.804 | 2.198 | 35.646 | 11.603 | 7.486 | 2.202 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - |
| Creanțe | - | 19.690 | - | - | - | - | 0 | 250 | - | - |
| Datorii | 196.736 | 146.257 | 106.280 | 115.690 | 114.611 | 114.746 | 144.502 | 144.409 | 145.217 | 141.033 |
| Capitaluri proprii | -92.498 | -94.067 | -73.010 | -72.730 | -75.787 | -77.822 | -73.424 | -96.667 | -99.328 | -99.348 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 4,9% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
189% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. SOSA CONSTRUCT S.R.L. este în lichidare.
Cifra de afaceri a SOSA CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 10.975 lei, în scădere cu 44% față de 2024.
În 2025, SOSA CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 2.180 lei.
Activitatea principală a SOSA CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
SOSA CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa DACIA Nr. 24B, Bl. D61, Et. 4, Ap. 13, Municipiul Oradea, Jud. Bihor.
Nu. SOSA CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SOSA CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].