SORION STILCOM S.R.L.
Str. BUCURESTI, Bl. 213, Sc. B, Ap. 22, Mun. Alexandria, Jud. Teleorman
CAEN 2572: Fabricarea articolelor de feronerie
- CUI
- 26639181
- Reg. Com.
- J34/126/2010
- Înființată
- 11 martie 2010
- Vechime
- 16 ani, 7 luni
- Cifra de afaceri 2013
- 221 mii lei
- Profit net 2013
- 48 mii lei
- Angajați 2013
- 0
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.03.2010
Rezumat
Pe scurt
SORION STILCOM S.R.L. (CUI 26639181) este o societate cu răspundere limitată activă din Alexandria, județul Teleorman, înființată în 2010. Activitatea principală este Fabricarea articolelor de feronerie (CAEN 2572).
În 2013 a raportat o cifră de afaceri de 221.293 lei (+336% față de 2012) și un profit net de 47.550 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 26639181
- Nr. Reg. Com.
- J34/126/2010
- EUID
- ROONRC.J34/126/2010
- Cod CAEN principal
- 2572 - Fabricarea articolelor de feronerie
- Data înființării
- 11 martie 2010
- Vechime
- 16 ani, 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. BUCURESTI, Bl. 213, Sc. B, Ap. 22, Mun. Alexandria, Jud. Teleorman
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- DĂNC••• IO•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2012 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2013
+336,1% față de 2012221.293 RON
2012: 50.739 RON
Profit net 2013
+1250,9% față de 201247.550 RON
2012: 3.520 RON
Evoluție pe ani
2013
- Cifra de afaceri
- 221 mii lei
- Profit net
- 48 mii lei
- Angajați
- 0
2012
- Cifra de afaceri
- 51 mii lei
- Profit net
- 4 mii lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2013
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21,5 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,98 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2015
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
Anularea înregistrării în scopuri de TVA
- 2014
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2010
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/126/2010, sub denumirea SORION STILCOM SRL.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre SORION STILCOM S.R.L.
Este SORION STILCOM S.R.L. activă?
Da. SORION STILCOM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a SORION STILCOM S.R.L.?
Cifra de afaceri a SORION STILCOM S.R.L. în 2013 a fost de 221.293 lei, în creștere cu 336% față de 2012.
Ce profit a avut SORION STILCOM S.R.L. în 2013?
În 2013, SORION STILCOM S.R.L. a înregistrat un profit net de 47.550 lei.
Ce activitate are SORION STILCOM S.R.L.?
Activitatea principală a SORION STILCOM S.R.L. este Fabricarea articolelor de feronerie (CAEN 2572).
Unde are sediul SORION STILCOM S.R.L.?
SORION STILCOM S.R.L. are sediul social la adresa Str. BUCURESTI, Bl. 213, Sc. B, Ap. 22, Mun. Alexandria, Jud. Teleorman.
SORION STILCOM S.R.L. este plătitoare de TVA?
Nu. SORION STILCOM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
SORION STILCOM S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. SORION STILCOM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre SORION STILCOM S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].