Marjă netă
SlabFirma a pierdut 0,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ȘORECAR GUARD SRL (CUI 36290932) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Cazasu, Comuna Cazasu, județul Brăila, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7,37 mil. lei (+20% față de 2024) și o pierdere netă de 16.029 lei, cu 85 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | - |
| 2017 | 1.510.532 lei |
| 2018 | 2.393.514 lei |
| 2019 | 3.031.730 lei |
| 2020 | 3.298.641 lei |
| 2021 | 3.681.346 lei |
| 2022 | 3.999.281 lei |
| 2023 | 5.065.807 lei |
| 2024 | 6.142.027 lei |
| 2025 | 7.371.353 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.371.353 | 6.142.027 | 5.065.807 | 3.999.281 | 3.681.346 | 3.298.641 | 3.031.730 | 2.393.514 | 1.510.532 | - |
| Profit net | -16.029 | -351.067 | 17.762 | 1.769 | -11.965 | 44.537 | 134.719 | 188.460 | -169.075 | -6.559 |
| Număr mediu de angajați | 85 | 106 | 95 | 90 | - | 82 | 77 | 70 | 52 | 1 |
| Active imobilizate | 112.290 | 251.458 | 231.168 | 281.596 | 421.575 | 124.275 | 132.214 | 16.945 | - | 699 |
| Active circulante | 474.486 | 360.659 | 302.787 | 293.774 | 254.348 | 260.093 | 262.612 | 234.267 | 55.300 | 275 |
| Stocuri | 2.439 | 62 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 414.953 | 335.865 | 241.946 | 271.581 | 204.274 | 132.686 | 138.292 | 63.201 | 46.847 | 221 |
| Datorii | 955.514 | 964.826 | 635.596 | 573.381 | 694.349 | 390.829 | 340.561 | 237.832 | 230.734 | 7.333 |
| Capitaluri proprii | -368.738 | -352.709 | -1.641 | 1.989 | -18.426 | -6.461 | 54.265 | 13.046 | -175.434 | -6.359 |
Firma a pierdut 0,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 50% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
163% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ȘORECAR GUARD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ȘORECAR GUARD SRL în 2025 a fost de 7.371.353 lei (7,37 mil. lei), în creștere cu 20% față de 2024.
În 2025, ȘORECAR GUARD SRL a înregistrat o pierdere netă de 16.029 lei.
Activitatea principală a ȘORECAR GUARD SRL este Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).
ȘORECAR GUARD SRL are sediul social la adresa AFINULUI Nr. 3, CAM.1, Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Jud. Brăila, 817181.
Da. ȘORECAR GUARD SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ȘORECAR GUARD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].