ActivăSRL

SOLUTION BY NIKOS S.R.L.

Str. Ecaterina Teodoroiu Nr. 13, Bl. B3, Et. 2, Ap. 6, Mun. Câmpina, Jud. Prahova, 105600

CAEN 8299: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CUI
41790675
Reg. Com.
J2019003067293
Înființată
21 octombrie 2019
Vechime
6 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
2,1 mil. lei
Profit net 2025
87 mii lei
Angajați 2025
22

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.10.2019

Rezumat

Pe scurt

SOLUTION BY NIKOS S.R.L. (CUI 41790675) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpina, județul Prahova, înființată în 2019. Activitatea principală este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,1 mil. lei (+7,1% față de 2024) și un profit net de 86.536 lei, cu 22 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41790675
Nr. Reg. Com.
J2019003067293
EUID
ROONRC.J2019003067293
Cod CAEN principal
8299 - Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Data înființării
21 octombrie 2019
Vechime
6 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ecaterina Teodoroiu Nr. 13, Bl. B3, Et. 2, Ap. 6, Mun. Câmpina, Jud. Prahova, 105600

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MA••• NICOL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+7,1% față de 2024

2.095.267 RON

2024: 1.955.502 RON

01 mil2 mil3 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 72.514 RONAnul 2020: 1.189.269 RONAnul 2021: 1.327.608 RONAnul 2022: 1.400.980 RONAnul 2023: 1.711.166 RONAnul 2024: 1.955.502 RONAnul 2025: 2.095.267 RON

Profit net 2025

-46,3% față de 2024

86.536 RON

2024: 161.220 RON

0100k200k300k2019202020212022202320242025Anul 2019: 36.557 RONAnul 2020: 210.575 RONAnul 2021: 189.090 RONAnul 2022: 122.736 RONAnul 2023: 165.621 RONAnul 2024: 161.220 RONAnul 2025: 86.536 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    22
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    161 mii lei
    Angajați
    21
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    166 mii lei
    Angajați
    21
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    20
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    189 mii lei
    Angajați
    21
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    211 mii lei
    Angajați
    20
  • 2019

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
4,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,16Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,16 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
84%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

84% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/3067/2019, sub denumirea SOLUTION BY NIKO'S S.R.L..

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SOLUTION BY NIKOS S.R.L.

Este SOLUTION BY NIKOS S.R.L. activă?

Da. SOLUTION BY NIKOS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SOLUTION BY NIKOS S.R.L.?

Cifra de afaceri a SOLUTION BY NIKOS S.R.L. în 2025 a fost de 2.095.267 lei (2,1 mil. lei), în creștere cu 7,1% față de 2024.

Ce profit a avut SOLUTION BY NIKOS S.R.L. în 2025?

În 2025, SOLUTION BY NIKOS S.R.L. a înregistrat un profit net de 86.536 lei.

Ce activitate are SOLUTION BY NIKOS S.R.L.?

Activitatea principală a SOLUTION BY NIKOS S.R.L. este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

Unde are sediul SOLUTION BY NIKOS S.R.L.?

SOLUTION BY NIKOS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Ecaterina Teodoroiu Nr. 13, Bl. B3, Et. 2, Ap. 6, Mun. Câmpina, Jud. Prahova, 105600.

SOLUTION BY NIKOS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. SOLUTION BY NIKOS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

SOLUTION BY NIKOS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SOLUTION BY NIKOS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SOLUTION BY NIKOS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].