Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SOLO SHOT SRL (CUI 10405915) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Rucăr, Comuna Rucăr, județul Argeș, înființată în 1998. Activitatea principală este Fabricarea de mobilă (CAEN 3100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,44 mil. lei (+32% față de 2024) și un profit net de 58.008 lei, cu 31 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.413.433 lei |
| 2017 | 1.182.273 lei |
| 2018 | 2.786.714 lei |
| 2019 | 1.754.810 lei |
| 2020 | 2.122.722 lei |
| 2021 | 3.674.069 lei |
| 2022 | 6.358.414 lei |
| 2023 | 3.451.697 lei |
| 2024 | 3.375.303 lei |
| 2025 | 4.442.974 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.442.974 | 3.375.303 | 3.451.697 | 6.358.414 | 3.674.069 | 2.122.722 | 1.754.810 | 2.786.714 | 1.182.273 | 1.413.433 |
| Profit net | 58.008 | 134.648 | 204.183 | 2.500.158 | 1.415.156 | 235.605 | -284.813 | 513.445 | -179.890 | -171.978 |
| Număr mediu de angajați | 31 | 26 | 23 | 25 | 20 | 20 | 23 | 21 | 19 | 18 |
| Active imobilizate | 3.618.070 | 3.650.904 | 3.069.603 | 2.212.272 | 1.418.940 | 1.346.028 | 1.117.465 | 1.322.832 | 1.208.070 | 648.215 |
| Active circulante | 1.288.377 | 1.149.367 | 944.927 | 1.111.747 | 670.334 | 186.709 | 422.958 | 703.609 | 508.934 | 1.058.911 |
| Stocuri | 1.126.265 | 813.825 | 613.266 | 693.998 | 412.216 | 88.028 | 231.838 | 520.252 | 498.158 | 939.798 |
| Creanțe | 151.539 | 300.359 | 247.301 | 142.225 | 129.848 | 87.465 | 164.172 | 18.678 | 8.294 | 103.144 |
| Datorii | 1.939.415 | 1.895.269 | 1.247.820 | 733.096 | 575.814 | 1.434.433 | 1.677.724 | 1.878.929 | 2.082.937 | 1.893.169 |
| Capitaluri proprii | 2.967.032 | 2.909.024 | 2.774.376 | 2.590.923 | 1.513.460 | 98.304 | -137.301 | 147.512 | -365.933 | -186.043 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 66% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SOLO SHOT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SOLO SHOT SRL în 2025 a fost de 4.442.974 lei (4,44 mil. lei), în creștere cu 32% față de 2024.
În 2025, SOLO SHOT SRL a înregistrat un profit net de 58.008 lei.
Activitatea principală a SOLO SHOT SRL este Fabricarea de mobilă (CAEN 3100).
SOLO SHOT SRL are sediul social la adresa PIEȚEI Nr. 14, Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Jud. Argeș.
Da. SOLO SHOT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SOLO SHOT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].