ActivăSRL

SOLO MED S.R.L.

Str. ROSIORILOR Nr. 17, Bl. PC17, Et. 2, Ap. 6, Mun. Oradea, Jud. Bihor

CAEN 4690: Comerț cu ridicata nespecializat

CUI
26221781
Reg. Com.
J05/1443/2009
Înființată
13 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Profit net 2021
0 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.11.2009

Rezumat

Pe scurt

SOLO MED S.R.L. (CUI 26221781) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2009. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 4.144 lei și un profit net de 107 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26221781
Nr. Reg. Com.
J05/1443/2009
EUID
ROONRC.J05/1443/2009
Cod CAEN principal
4690 - Comerț cu ridicata nespecializat
Data înființării
13 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. ROSIORILOR Nr. 17, Bl. PC17, Et. 2, Ap. 6, Mun. Oradea, Jud. Bihor

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • A••• DOROT•••
  • B••• MAR••• TRA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

-

02k4k6k2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 2.638 RONAnul 2013: 829 RONAnul 2014: 694 RONAnul 2015: 380 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 4.144 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RON

Profit net 2021

0 RON

2020: 0 RON

-2k-1k01k2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: -1.265 RONAnul 2013: -1.896 RONAnul 2014: -1.611 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: -100 RONAnul 2017: -100 RONAnul 2018: 107 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    107 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -100 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -100 lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    380 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    694 lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    829 lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: stabil
20172018201920202021

Activele circulante acoperă doar 1% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
9.748%Față de anul anterior: stabil
20172018201920202021

9.748% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2016

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  5. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1443/2009, sub denumirea SOLO MED SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SOLO MED S.R.L.

Este SOLO MED S.R.L. activă?

Da. SOLO MED S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SOLO MED S.R.L.?

Cifra de afaceri a SOLO MED S.R.L. în 2018 a fost de 4.144 lei.

Ce profit a avut SOLO MED S.R.L. în 2018?

În 2018, SOLO MED S.R.L. a înregistrat un profit net de 107 lei.

Ce activitate are SOLO MED S.R.L.?

Activitatea principală a SOLO MED S.R.L. este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

Unde are sediul SOLO MED S.R.L.?

SOLO MED S.R.L. are sediul social la adresa Str. ROSIORILOR Nr. 17, Bl. PC17, Et. 2, Ap. 6, Mun. Oradea, Jud. Bihor.

SOLO MED S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SOLO MED S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SOLO MED S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SOLO MED S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SOLO MED S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].