RadiatăSRL

SOFLEMN SRL

Str. LINISTEI Nr. 7, Orş. Sovata, Jud. Mureş, 545500

CAEN 4521: Construcții de clădiri și lucrări de geniu

CUI
1244771
Reg. Com.
J26/881/1991
Înființată
15 iulie 1991
Vechime
35 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2015
0 lei
Profit net 2015
-34 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 18.05.2016

Rezumat

Pe scurt

SOFLEMN SRL (CUI 1244771) a fost o societate cu răspundere limitată din Sovata, județul Mureș, înființată în 1991 și radiată în 2016. Activitatea principală era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Ultimul bilanț, din 2015, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 33.866 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1244771
Nr. Reg. Com.
J26/881/1991
EUID
ROONRC.J26/881/1991
Cod CAEN principal
4521 - Construcții de clădiri și lucrări de geniu
Data înființării
15 iulie 1991
Vechime
35 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. LINISTEI Nr. 7, Orş. Sovata, Jud. Mureş, 545500

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FAB••• GIZE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2015, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2015

0 RON

2014: 0 RON

0120112012201320142015Anul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 0 RON

Profit net 2015

-33.866 RON

2014: 0 RON

-40k-30k-20k-10k020112012201320142015Anul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: -33.866 RON

Evoluție pe ani

  • 2015

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2015

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: stabil
20112012201320142015

Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareIndisponibil
—
2011201220132014

Nu se poate calcula: bilanțul nu conține active.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/881/1991.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SOFLEMN SRL

Este SOFLEMN SRL activă?

Nu. SOFLEMN SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Ce profit a avut SOFLEMN SRL în 2015?

În 2015, SOFLEMN SRL a înregistrat o pierdere netă de 33.866 lei.

Ce activitate avea SOFLEMN SRL?

Activitatea principală a SOFLEMN SRL era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Unde avea sediul SOFLEMN SRL?

SOFLEMN SRL avea sediul social la adresa Str. LINISTEI Nr. 7, Orș. Sovata, Jud. Mureș, 545500.

SOFLEMN SRL are datorii la ANAF?

Nu. SOFLEMN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SOFLEMN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].